سه‌شنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۳ - 2014 September 02
آيت‌الله هاشمي رفسنجاني پيش از ظهر امروز در ديدار اعضاي اتاق فكر مسائل بين‌‌المللي در معاونت بين‌المللي دبيرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام، با تأكيد بر اهميت تصميمات تاريخي در سياست خارجي، گفت: سياست خارجي اصول دارد و عرصه شعار نيست و نبايد به جاي استفاده از فرصت‌ها، به سوي تخريب فرصت‌ها برويم.
یکسری از افراد حتی توجهی به تذکرهای رهبری ندارند
فلاحت‌پیشه: افراطیون نباید از حاشیه به متن بیایند
حشمت الله فلاحت پیشه گفت: تندروها در حاشیه سیاست ایران هستند نه در متن. نباید اجازه داد که گروه های تندرو از حاشیه به متن بیایند.
مسجدجامعی احیای بافت تاریخی پایتخت را نهادینه خواهد کرد
نگاهی به عملکرد یک ساله رییس شورای شهر در میراث فرهنگی تهران
سال گذشته همین روزها بود که شادمانی اصلاح طلبان از راه یافتن شان به «پاستور»، با پیروزی در شورای شهر شکلی مضاعف به خود گرفت. اگرچه دیگر «معصومه ابتکار» و «محمدعلی نجفی»، با رد صلاحیتی که صورت گرفت، در شورا نبودند با این وجود «بهشت» از آنِ اصلاح طلبان شد.
نوبخت در این نشست خبری با ارایه گزارشی درباره عملکرد این معاونت، از افزایش رشد اقتصادی و همچنین تشکیل سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی تا ماه آینده خبر داد و گفت: براساس گزارش مرکز آمار رشد اقتصادی مثبت نیم درصد است و پیش‌بینی ما این است که تا پایان شش ماهه اول سال بیش از یک درصد رشد اقتصادی داشته باشیم و تا پایان سال این رشد به 2 درصد برسد.
با تاکید بر اهمیت تعاملات فرهنگی در نزدیکی جوامع به یکدیگر
سیدمحمد خاتمی: روحیه اسلام، روحیه مهربانیست نه خشونت
رییس موسسه بین المللی گفت و گوی فرهنگها و تمدن ها با تاکید بر اهمیت تعاملات فرهنگی در نزدیکی جوامع به یکدیگر و توصیف روحیه ایرانی بیان کرد: فرهنگ شیعی و اسلام به گونه ای که در ایران رواج یافته و آمیختگی با روح ایرانی، یک چهره آرام، صبور، متحمل و در عین حال پایدار ایجاد کرده است
گزارش «آفتاب» از تلاش نافرجام تندروها برای استیضاح وزرا
ماشین پنچرِ استیضاح
می‌گویند اوضاع خوب است و همه چیز آرام. تعامل و همدلی در عملکرد دو قوه طنین‌انداز شده؛ تعامل به عنوان اصلی محکم و استوار. مجلس با دولت همدل است و دولت هیچ گله‌ای از مجلس و مجلسیان ندارد. البته به باور برخی کارشناسان اینها همه خیال است و شرایط خیلی هم عادی و آرام نیست.
نوزدهمین نمایشگاه خودروهای کلاسیک/ گزارش تصویری
نوزدهمین نمایشگاه خودروی کلاسیک به مناسبت هفتادمین سالگرد تاسیس باشگاه آرارات از 5 تا 7 شهریور در این باشگاه برگزار می شود.
تصاویر/ دیدار روحانی و اعضای هیأت دولت با رهبر انقلاب
به مناسبت هفته دولت و در چهارمین روز از این هفته، دیدار رئیس‌جمهور و اعضای هیأت دولت با رهبر انقلاب اسلامی انجام شد.
تصاویر/ هیات دولت در حرم امام(ره)
همزمان با آغاز هفته دولت، حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهوری و اعضای هیات دولت برای تجدید میثاق با آرمان های امام خمینی(ره) و شهیدان انقلاب، در مرقد امام راحل حضور یافتند.
آب و هوا
  • ۲۴°
  • ۳۲°
نیازمندیها
راهکار های شبکه و مرکز داده ، امنیت شبکه و اطلاعات ، پشتیبانی و تامین تجهیزات ، خدمات مشاوره و نظارت
راهبری و مشاوره مدیریتی پروژه، ترویج و آموزش دانش روز مدیریت پروژه، صدور گواهی نامه بین المللی
مشاور، طراح و مجري سيستم هاي تصفيه آب و فاضلاب ، تولید کننده قطعات پيش ساخته بتني