جمعه ۱۰ بهمن ۱۳۹۳ - 2015 January 30
ریشه‌یابی تلاش مجلس برای اختصاص بودجه به جشنواره مقاومت
عدالت فرهنگی هنوز باور نشده است
«برخی تبلیغات گسترده و پرهزینه را را با تولیدات سینمایی ماندگار اشتباه تلقی کردند؛ مرور کارنامه این جشنواره نشان می‌دهد که فیلم ماندگار و کیفی در حوزه دفاع مقدس از این جشنواره‌ها بیرون نیامده است. شواهد نشان می‌دهد که عده‌ای با در اختیار داشتن همه امکانات نتوانستند کار با کیفیت در این حوزه بسازند.»
عکس العمل احمدی نژاد در مقابل رحیمی به دلیل حفظ آینده سیاسی خود است
ناصر ایمانی: احمدی نژاد باید بازخواست شود
ایمانی با تاکید به مورد بازخواست قرار گرفتن احمدی نژاد تصریح می کند: کسی که باید بیشتر در این موضوع مورد بازخواست قرار گیرد، آقای احمدی نژاد است. زیرا ایشان فردی را به مسئولیت بسیار بالا در دولت خود گمارده بود که حداقل در یک مورد خیلی مهمی در زمان قبل از گرفتن سمت، مورد سوال بوده است.
سخنگوی دولت با بیان این‌که صحبت های برخی نمایندگان مجلس درمورد دو تابعیت بودن یکی از مسئولین نهاد ریاست جمهوری صد در صد کذب است ، تصریح کرد: هیچ مسئولی در ریاست جمهوری نه گرین کارت دارد و نه تابعیت دوگانه که مستندات آن هم قابل ارائه است.
رئیس فراکسیون اهل سنت مجلس در گفت‌وگو با آفتاب:
تعیین ترکیب مجلس با پول در دولت احمدی‌نژاد فاجعه است
اگر واقعا آقای رحیمی چنین کاری کرده باشد که از یک نفر مبلغ هنگفتی دریافت و بین 170 نفر که حقشان نشستن بر روی کرسی‌های بهارستان نبوده، پخش نموده باشد، یک خیانت بزرگ به کشور و مردم کرده است.
با وجود فراز و نشیبهایی که در مسیر روابط دیپلماتیک آمریکا و اسرائیل در دوران اخیر وجود دارد، نمی توان اختلاف نظر باراک اوباما و بنیامین نتانیاهو را کتمان کرد و یا آن را کم اهمیت دانست.
عکس های دیدنی از طبیعت آذربایجان
در این مجموعه تصاویری زیبا از طبیعت ایران در شهرستان خوی واقع در استان آذربایجان غربی را مشاهده خواهید کرد.
تصاویر/ برداشت گل نرگس
برداشت گل نرگس در بهبهان
حضور میلیونی زائران در کربلا/ گزارش تصویری
مراسم اربعین حسینی -علیه‌السلام- امسال با حضور میلیونی زائران از داخل و خارج عراق در کربلای معلی در فضایی امن برگزار شد.
نشست خبری نوبخت درباره لایحه بودجه سال ۹۴/ گزارش تصویری
نشست خبری محمدباقر نوبخت، معاون رئیس‌جمهور درباره ابعاد لایحه بودجه سال ۹۴ کشور، امروز دوشنبه با حضور اصحاب رسانه در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور برگزار شد.
حاشیه سخنرانی مطهری در دانشگاه تهران /گزارش تصویری
برگزاری مراسم روز دانشجو به همت انجمن اسلامی دانشگاه تهران و علوم پزشکی تهران در دانشکده فنی دانشگاه تهران با حواشی‌ای همراه بود. در این مراسم شخصیت‌هایی همچون نجفقلی حبیبی، مصطفی معین، علی مطهری و جمعی از اساتید دانشگاه و دانشجویان حضور داشتند.
آب و هوا
  • ۷°
  • ۱۳°
نیازمندیها
راهکار های شبکه و مرکز داده ، امنیت شبکه و اطلاعات ، پشتیبانی و تامین تجهیزات ، خدمات مشاوره و نظارت
مشاور، طراح و مجري سيستم هاي تصفيه آب و فاضلاب ، تولید کننده قطعات پيش ساخته بتني و تولید کننده انواع سپتیک تانک پیش ساخته و فیلتر
راهبری و مشاوره مدیریتی پروژه، ترویج و آموزش دانش روز مدیریت پروژه، صدور گواهی نامه بین المللی