دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - 2014 December 29
روحانی نسبت به مساله حصر بی‌خیال نبوده است
داریوش قنبری: برخی در درون قدرت مردم را محرم نمی‌دانند
داریوش قنبری با بیان اینکه "همان طور که مردم در ارتباط با حصر در جریان قرار گرفتند، بهتر است درباره رفع حصر هم در جریان موضوعات قرار گیرند."، گفت: این نظر که تمایلی برای در جریان قرار دادن مردم برای رفع حصر وجود ندارد، دیدگاه برخی افراد در درون قدرت است که شاید زیاد مردم را محرم حساب نمی‌کنند. در صورتی که حصر یک موضوع عمومی است. تا آنجایی که من در جریان هستم نسبت به این موضوع پیگیری‌هایی صورت گفته و رئیس‌جمهور نیز بی‌خیال این مسئله نبوده‌اند.
نیک‌بین در واکنش به توقف اکران فیلم "خانه پدری" به خبرنگار «آفتاب» گفت: اگر گروه‌ها و اشخاص بخواهند در روند اکران‌های گروه هنر و تجربه نیز دخالت کنند، این اکران‌ها مفید و مستمر نخواهد بود. به نظر من عده‌ای دائما در تلاش هستند تا استقلال در امور فرهنگی را از وزارت فرهنگ سلب کنند.
حامیان گذشته احمدی‌نژاد، فهمیده‌اند که مرتکب اشتباه بزرگی شده‌اند
رئوفیان: مواضع اخیر جریان احمدی‌نژاد نشان‌دهنده توهمات آنهاست
ابوالقاسم رئوفیان، فعال سیاسی اصولگرا درباره صحبت‌های اخیر منتشر شده از احمدی‌نژاد و اطرافیان او مبنی بر بازگشت به قدرت گفت: صحبت‌های اخیر آنها نشانه بلندپروازی و خودبزرگ‌بینی است.
دولت یازدهم در زمینه آب، کاری بی‌نظیر انجام داده است
رییس جمهور: باید دروازه صادرات را باز کنیم
رییس‌جمهور گفت: دولت در طول شانزده ماه آغاز کار خود در زمینه آب کاری انجام داده است که قطعا در تاریخ ایران بی‌نظیر است.
مسببان این موضوع از پیشگاه ملت بزرگوار عذرخواهی کنند
نوبخت: برداشت 4.1 میلیارد دلاری دولت از صندوق توسعه ملی نادرست است
سخنگوی هیات دولت برداشت 4.1 میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی را غیرواقعی و نادرست دانست و گفت: اطلاعات دوستانی که این موضوع را مطرح کرده اند، ضعیف است و باید از مردم عذرخواهی کنند.
احمدی‌نژاد فقط شعار می‌داد و تهدید می‌‌کرد
نماینده مجلس: فشار بر دولت روحانی بیش از دولت‌های گذشته است
یک نماینده مجلس درباره وعده‌های داده‌شده روسای‌ جمهور در سفرهای استانی گفت: میزان واقع‌بینانه‌بودن قول‌هایی که در این سفرها به مردم داده می‌شود به دولت‌ها بستگی دارد. یک دولت مانند رئیس‌جمهور گذشته فقط شعار می‌دهد و تهدید می‌‌کند، یک دولت هم مانند دولت یازدهم، رئیس‌جمهورش می گوید که من قولی که در این سفرها می‌دهم دو ویژگی دارد نخست آنکه منبع مالی آن را تامین کرده باشم و سپس از نظر فنی آن پروژه قابل اجرا باشد.
حضور میلیونی زائران در کربلا/ گزارش تصویری
مراسم اربعین حسینی -علیه‌السلام- امسال با حضور میلیونی زائران از داخل و خارج عراق در کربلای معلی در فضایی امن برگزار شد.
نشست خبری نوبخت درباره لایحه بودجه سال ۹۴/ گزارش تصویری
نشست خبری محمدباقر نوبخت، معاون رئیس‌جمهور درباره ابعاد لایحه بودجه سال ۹۴ کشور، امروز دوشنبه با حضور اصحاب رسانه در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور برگزار شد.
حاشیه سخنرانی مطهری در دانشگاه تهران /گزارش تصویری
برگزاری مراسم روز دانشجو به همت انجمن اسلامی دانشگاه تهران و علوم پزشکی تهران در دانشکده فنی دانشگاه تهران با حواشی‌ای همراه بود. در این مراسم شخصیت‌هایی همچون نجفقلی حبیبی، مصطفی معین، علی مطهری و جمعی از اساتید دانشگاه و دانشجویان حضور داشتند.
شهرآورد ۷۹/ گزارش تصویری
شهراورد هفتادو نهم بین تیم های استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی تهران با برد دو بر یک به سود پرسپولیس به پایان رسید.
خزان دلپذیر «کامبادن» / گزارش تصویری
مناظری شگرف از خزانی زیبا که هر بیننده ای را به تعظیم در مقابل خالق این زیبایی ها وا می دارد./کامبادن یا کامبادنه نام شهری باستانی در شمال شهر کرمانشاه است که با گذشت زمان جزئی از کرمانشاه شد و ویرانه های آن میان طاق بستان و کرمانشاه قرار دارد
آب و هوا
  • ۳°
  • ۱۴°
تصویر روز
نیازمندیها
راهکار های شبکه و مرکز داده ، امنیت شبکه و اطلاعات ، پشتیبانی و تامین تجهیزات ، خدمات مشاوره و نظارت
مشاور، طراح و مجري سيستم هاي تصفيه آب و فاضلاب ، تولید کننده قطعات پيش ساخته بتني و تولید کننده انواع سپتیک تانک پیش ساخته و فیلتر