جمعه ۰۳ مرداد ۱۳۹۳ - 2014 July 25
آیت‌الله هاشمی رفسنجانی عصر دیروز در دیدار هیأت رئیسه و نمایندگان تام‌الاختیار استانی و رؤسای واحدهای تجمیع شده دانشگاه آزاد اسلامی و کارکنان دفتر مجمع تشخیص مصلحت نظام، کودکان، زنان و مردم غزه را مظلوم ترین ملت جهان در عصر حاضر خواند و گفت: صهیونیست ها روی جنایتکاران تاریخ را سفید کردند و اوج مظلومیت آنجاست که مدعیان حقوق بشری و قدرت‌های جهانی، این ظلم را حق دفاعیی رژیم اشغالگر قدس شریف می‌دانند.!!
حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری در جمع علما و روحانیون استان سمنان تاکیدکرد: هر چقدر رابطه همه اقشار جامعه با ولایت بیشتر شود و رهبری معنوی و مقتدر و پرنفوذ تر در کشور حاکم باشد، حراست و اداره آن کشور مطمئن تر خواهد بود و بحمدالله این رابطه و اقتدار در کشور ما وجود دارد.
در نظر گرفتن نگاه‌های متفاوت به معنی نفی ارزش‌ها نیست
در 8 سال گذشته نگاه یک‌سویه و جهت‌داری بر سینما حاکم بود
جواد طوسی منتقد سینما با انتقاد از عملکرد فرهنگی دولت گذشته گفت: نگاه‌هایی غیرعلمی که مقوله پیچیده سینما را به عناوین محدود و محافظه‌کارانه‌ای خلاصه می‌کرد و در آن زمان ما هر چه خطر این نگاه‌ها را به دولتمردان گوشزد کردیم، گوش شنوایی وجود نداشت.
حزب اعتدال و توسعه با انتشار بیانیه ای به مناسبت روز قدس آورده است: دراین شرایط بحرانی انتظار می رود نهادهای بین المللی از جمله سازمان ملل متحد و برخی از کشورهای غربی مدعی حقوق بشر بیش از گذشته فعال شده تا از کشتار هر چه بیشتر بی گناهان فلسطینی جلوگیری شود.
تنها راه علاج، نابودی رژیم صهیونیستی است/ باید دیدگاه مخالف را تحمل کرد
رهبری: کار و تلاش علمی در دانشگاهها، موفق و مورد تحسین است
حدود هزار دانشجو از دانشگاهها و مراکز آموزش عالی عصر امروز با حضرت آیت الله خامنه ای دیداری 2 و نیم ساعته داشتند تا رودررو، دغدغه ها، مطالبات و دیدگاههای جامعه دانشجویی را با رهبر انقلاب اسلامی مطرح کنند و در سخنان و پاسخهای ایشان، به تأمل در اولویتها و مسائل مختلف منطقه و کشور بپردازند.
توفیق سبحانی؛ مولوی‌پژوه مطرح کرد:
نفس عمیقِ کتاب در یک سال گذشته
«توفیق سبحانی» مولوی پژوه و عضو شورای علمی انجمن آثار و مفاخر فرهنگی در گفت وگو با «آفتاب‌نیوز» با اشاره به وضعیت دشوار این حوزه در دوره گذشته ابراز داشت: «خوشبختانه بسیاری از کتاب‌های در نوبت چاپ مانده، در یک سالی که از دولت جدید می‌گذرد، به مرحله انتشار رسیده‌‌اند و این حوزه نفسی کشیده است.»
سخنگوی حزب اعتدال و توسعه گفت: با شکل گیری احزاب فراگیر و ریشه دار، همچنین با تضمین آزادی‌های مصرح در قانون اساسی برای رسانه ها می توان امیدوار بود که مشارکت حداقلی و مستمر سیاسی حفظ شود.
سرنگونی هواپیمای مسافربری مالزی در اوکراین/ گزارش تصویری
هواپیمای بوئینگ 777 مالزیا ایرلاین بعدازظهر پنجشنبه با 295 مسافر و خدمه، بر اثر شلیک موشک در منطقه شاختیورسک در شرق اوکراین سرنگون و همه سرنشینان و خدمه آن کشته شدند.
دیدار رئیس‌جمهور و اعضای هیأت دولت با رهبری/ گزارش تصویری
در شانزدهمین روز از ماه مبارک رمضان، رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
افطار آیت‌الله هاشمی با جمعی از کودکان/ گزارش تصویری
افطار آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با جمعی از کودکان تحت پوشش سازمان بهزیستی
آب و هوا
  • ۲۸°
  • ۳۹°
تصویر روز
نیازمندیها
راهکار های شبکه و مرکز داده ، امنیت شبکه و اطلاعات ، پشتیبانی و تامین تجهیزات ، خدمات مشاوره و نظارت
راهبری و مشاوره مدیریتی پروژه، ترویج و آموزش دانش روز مدیریت پروژه، صدور گواهی نامه بین المللی
مهاجرت به کانادا
مشاور، طراح و مجري سيستم هاي تصفيه آب و فاضلاب ، تولید کننده قطعات پيش ساخته بتني