چهارشنبه ۰۸ مرداد ۱۳۹۳ - 2014 July 30
رهبر معظم انقلاب اسلامی روز سه‌شنبه در دیدار صدها نفر از مسئولان و قشرهای مختلف مردم و سفیران و کارداران کشورهای اسلامی در ایران، همه مسلمانان را به یاری مظلومان فلسطین فراخواندند.
راهبرد ایران در سطح جهان، صلح‌وعدالت و در دنیای اسلام، اتحاد است
روحانی: روزه‌داری با دروغ، تهمت، افترا، خشونت و آزار دیگران نمی‌سازد
رییس‌جمهور گفت: متاسفانه در این منطقه و در دنیای اسلام با غده چرکینی مواجه‌ایم؛ غده ای که همواره موجب آزار فلسطینیان و مسلمانان شده است و این روزها سرباز کرده و سرزمین زیتون را به خاک و خون کشیده است.
راغفر: در دولت قبلی خیلی از سرمایه‌ها از کشور خارج شدند
سنگ‌اندازی‌ مقابل دولت اعتدال برای عدم رسیدگی به تخلفات دولت قبل است
راغفر دربارۀ نقش مجلس در نظارت بر فساد و اجرای قانون اساسی می‏‌گوید: نظارت و قانون‌گذاری کارویژه اصلی مجلس است. اما درگیری عده‌ای از نمایندگان مجلس در تخلفات اقتصادی و اداری و یا آموزشی در دوره دولت دهم رخ داده که بیشترین فسادها اتفاق افتاده است؛ مجلس باید در آن موارد پاسخگو باشد.
غَبرایی افزود: «آسیب دیگر ممیزی، کاهش دامنه واژگانیِ زبان فارسی است و باعث فقیرتر شدن زبان می‌شود آن هم برای مترجم که در پیشبرد آن، نقش مهمی دارد.»
مردمسالاری یا حاکمیت مردم برای تعیین سرنوشت خود، مفهومی شناخته شده، معقول و مقبول است که همواره در منطق جامعه جهانی پذیرفته شده است است. اصل 56 قانون اساسی ما نیز انسان را حاکم بر زندگی اجتماعی خویش دانسته است که هیچ کس حق سلب آنرا ندارد و موهبت الهی است.
آب و هوا
  • ۲۴°
  • ۳۴°
تصویر روز
نیازمندیها
مهاجرت به کانادا
مشاور، طراح و مجري سيستم هاي تصفيه آب و فاضلاب ، تولید کننده قطعات پيش ساخته بتني