پنجشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۳ - 2014 October 23
رییس جمهوری افزود: از ابتدا تا کنون در زمینه اقتصادی اولین تلاش ما این بود که تورم بی حساب و کتابی که قابل پیش بینی نبود را کنترل کنیم، جامعه ای که نتواند پیش بینی کند که ماه آینده چه خبر است، حتی زمانی شده بود که میزان و مکیال به قول علما در یک روز قابل پیش بینی نبود، گاهی مقدار بحث روز نبود بلکه ساعت شده بود.
این روزها بحث افزایش ظرفیت تحصیلات تکمیلی در دانشگاه آزاد اسلامی، بدل به منظری شده است تا روحیه دلواپسی دلواپسان و مهرورزی‌های به‌جا‌مانده از 8 سال دولتداری اصولگرایان با دانشگاه آزاد، در ماه مهر و در فصل پاییز هم ادامه پیدا کند.
رهبر معظم انقلاب در دیدار نخبگان جوان دانشگاه‌ها:
نجات کشور در گروی تقویت بنیه علمی و اقتصاد دانش بنیان
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار صدها تن از «نخبگان جوان دانشگاهها و برگزیدگان المپیادها و جشنواره‌های جهانی و داخلی»، با تأکید بر ضرورت ایجاد یک زنجیره کامل و شبکه عظیم تولید علم در دانشگاهها و مراکز علمی تحقیقاتی افزودند: ایران را باید با اتکای به منابع روی زمین یعنی هوش و استعداد جوانان و نخبگان کشور اداره کرد نه با تکیه بر درآمد پرنوسان منابع زیرزمینی و نفتی.
عضو کمیته پیگیری بورسیه‌های غیرقانونی از تکراری بودن موضوع فساد و تقلب در اغلب بورسیه‌های تکراری خبر می‌دهد و می‌گوید: «آقای دواتگری که مشغول بررسی حقوقی پرونده‌ها شده‌اند و تا به اینجای کار 350 پرونده را بررسی کرده‌اند به ما خبر داده‌اند که موضوع اصلی تخلف رخ‌داده در اغلب بورسیه‌ها مشابه هم بوده و به همین خاطر مشخص است که از روش‌های مشابهی در پرونده‌سازی برای بورسیه‌های غیرقانونی استفاده شده است.»
هر هفته 5 بریتانیایی برای پیوستن به داعش به عراق و سوریه سفر می کند. بالاترین مقام پلیس بریتانیا اعلام کرد هر هفته 5 بریتانیایی، کشورشان را به قصد پیوستن به داعش ترک می‌کنند.
علی شکوری‌راد در گفت‌و‌گو با «آفتاب»:
صحبت‌های جنتی از طبیعت او بر می‌خیزد
علی شکوری‌راد، نماینده دور ششم مجلس و فعال اصلاح‌طلب صحبت‌های اخیر دبیر شورای نگهبان را نه تهدید برای انتخابات آینده بلکه برگرفته از طبیعت او می‌داند.
پیوند مردم و حافظ/تصاویر
مهر: بررسی آثار حافظ در قالب غزلیات به خوبی نمایان‌گر روحیات و خلقیات ایشان است. غزلیات لسان‌الغیب، به گونه‌ای با قرآن و مفاهیم آن پیوند خورده که گاه برای درک ابیات، نیاز است سراغ تفاسیر قرآنی برویم و در آنان تأمل کنیم. وسعت معانی و مفاهیم در دیوان حافظ، علاقمندانش را با اقیانوسی از زیبایی‌ها مواجه می‌کند.
کمدی موزیکال «خروس زری ، پیرهن پری»/ گزارش تصویری
گروه موسیقی پارس اپرت ( کمدی موزیکال ) «خروس زری ، پیرهن پری» اثر احمد شاملو را به آهنگ سازی و رهبری ناصر نظر در تالار وحدت به روی صحنه برد.
همایش ملی روز روستا با حضور روحانی/ گزارش تصویری
نخستین همایش ملی روز روستا، امروز (دوشنبه) با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری در سالن اجلاس سران برگزار شد.
زیباترین پاییز دنیا/ گزارش تصویری
شهر «آن آربور» در ایالت میشیگان آمریکا یکی از زیباترین شهرهای دنیا در فصل پاییز است. جنس، نوع درختان و پوشش آنها فضایی بسیار دل‌انگیز، منحصر بفرد و رویایی به این شهر می‌بخشد.
آب و هوا
  • ۱۳°
  • ۲۳°
نیازمندیها
راهکار های شبکه و مرکز داده ، امنیت شبکه و اطلاعات ، پشتیبانی و تامین تجهیزات ، خدمات مشاوره و نظارت
مهاجرت به کانادا
راهبری و مشاوره مدیریتی پروژه، ترویج و آموزش دانش روز مدیریت پروژه، صدور گواهی نامه بین المللی
مشاور، طراح و مجري سيستم هاي تصفيه آب و فاضلاب ، تولید کننده قطعات پيش ساخته بتني