يکشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ - 2015 February 01
چه کسانی در جریان پرداخت پول از سوی رحیمی به نمایندگان بوده‌اند؟
شهادت‌نامه‌ کتبی باهنر به رحیمی در پرونده پرداخت پول به نمایندگان
وکیل محمدرضا رحیمی به آفتاب خبر داد: با توجه به اینکه محمدرضا باهنر در جریان پرداخت یک میلیارد و دویست میلیون تومان به 170 نماینده اصولگرای کاندیدای مجلس هشتم بوده است، شهادت‌نامه‌ای کتبی به ما داده‌اند و ما آن را ضمیمه پرونده رحیمی کرده‌ایم.
ولی الله شجاع پوریان: مجلس نهم عصاره فضائل مردم نیست
مجلس باید محتوای مذاکرات را نقد کند نه نوع نشستن و برخاستن را
بسیاری از زمان و انرژی وزرای دولت آقای روحانی مصروف پاسخگویی به بهانه‌گیری‌ها می شود. به عنوان نمونه سوالی از آقای ظریف شده که زمانی که با همتای امریکایی خود مذاکره کردید چرا در حال قدم زدن مذاکره کردید؟ این به نظر من برای یک مجلس خیلی دور از شان است که سوالات به این اندازه تنزل داشته باشد. مجلس باید محتوای مذاکرات را نقد کند نه نوع نشستن و برخاستن و ... .
گروهی مدام بر طبل اعتراض و بهانه‌جوئی علیه دولت می‌کوبند
انتقاد از پیاده‌روی ظریف و کری، پشتوانه معقول و کارشناسی ندارد
خرم درباره ضرورت توجه به محتوای سخنان وزیر امور خارجه در مذاکرات می‌گوید: «بهتر است به محتوای سخنان وزیر امور خارجه صحبت کنیم و آن را ارزیابی کنیم. مانند مجلس که درباره مواضع آقای ظریف اظهارنظر کرد. در غیراینصورت اگر توجه ما به حواشی و مسائل کم اهمیت باشد، دنیا به عملکرد مضحک ما می‌خندد.»
با پیروزی انقلاب اسلامی در بهمن ۱۳۵۷ به تدریج این پرسش عمده در محافل خواص و عوام مطرح شد که وقوع این انقلاب با کدامین نظریه‌های مربوط به تحقق انقلاب‌های بیشتر مطابقت دارد؟
رحیمی وقتی پای خودش گیر افتاد شروع به «بگم بگم» کرد
بیشتر از یک میلیاردودویست میلیون هزینه دو مجلس گذشته شده است
عضو فراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی گفت: به نظر من خیلی بیشتر از یک میلیارد و دویست میلیون تومان آقایان برای دو مجلس گذشته هزینه کردند و توانستند مجلس هشتم و نهم اصولگرایی را شکل دهند. پرونده رحیمی فقط پرونده یک میلیارد و دویست میلیون تومان نیست وی در خصوص مدرک تحصیلی اش و بیمه ایران نیز در قوه قضائیه پرونده هایی دارد که باید بررسی شود تا درس عبرتی برای افراد دیگر شود.
چهره آبی‌ تهران پیدا شد/تصاویر
با توجه به بارش باران و وزش باد در دو روز گذشته ، هوای تهران امروز شنبه در شرایط سالم قرار گرفت.
عکس های دیدنی از طبیعت آذربایجان
در این مجموعه تصاویری زیبا از طبیعت ایران در شهرستان خوی واقع در استان آذربایجان غربی را مشاهده خواهید کرد.
تصاویر/ برداشت گل نرگس
برداشت گل نرگس در بهبهان
حضور میلیونی زائران در کربلا/ گزارش تصویری
مراسم اربعین حسینی -علیه‌السلام- امسال با حضور میلیونی زائران از داخل و خارج عراق در کربلای معلی در فضایی امن برگزار شد.
نشست خبری نوبخت درباره لایحه بودجه سال ۹۴/ گزارش تصویری
نشست خبری محمدباقر نوبخت، معاون رئیس‌جمهور درباره ابعاد لایحه بودجه سال ۹۴ کشور، امروز دوشنبه با حضور اصحاب رسانه در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور برگزار شد.
آب و هوا
  • ۵°
  • ۱۲°
نیازمندیها
راهکار های شبکه و مرکز داده ، امنیت شبکه و اطلاعات ، پشتیبانی و تامین تجهیزات ، خدمات مشاوره و نظارت
مشاور، طراح و مجري سيستم هاي تصفيه آب و فاضلاب ، تولید کننده قطعات پيش ساخته بتني و تولید کننده انواع سپتیک تانک پیش ساخته و فیلتر
راهبری و مشاوره مدیریتی پروژه، ترویج و آموزش دانش روز مدیریت پروژه، صدور گواهی نامه بین المللی