دوشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۳ - 2014 November 24
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به مخالفت‌ها از طرف گروه‌های مخالف اشاره و می‌گوید: مشخص نیست زمانی که کل نظام پشت تیم مذاکره‌کننده و مذاکرات قرار دارد و در راس آنها مقام معظم رهبری بارها از این مذاکرات حمایت و دفاع کرده‌اند، این مخالفت‌ها به چه دلیل است، این رفتارها هیچ توجیحی ندارد.
دلایل آلودگی هوای تهران در گفت‌وگوی «آفتاب» با مشاور سازمان محیط‌زیست:
از سیاسی‌شدن موضوع آلودگی هوا متاسفم
مشاوررئیس سازمان محیط زیست از سیاسی‌شدن موضوع ملی آلودگی هوا انتقاد کرد و گفت: «متاسفانه برخی از افراد و گروه‌ها همه مسائل را با دید سیاسی بررسی می‌کنند و به بیان اظهارنظرهایی می‌پردازند که کارشناسانه نیست. در شرایطی که کشور تحریم بود و ما 22 میلیون لیتر بنزین کم داشتیم، پتروشیمی‌ها دست به تولید بنزین زدند که این بنزین مطابق با استانداردها نبود و ماده به نام "بنزن " برای اشتعال بنزین استفاده شد که سرطان‌زاست.»
شنیده‌ها از وین حاکی از آن است که سفر ظريف به تهران و بحث درباره انجام این سفر و مشورت با مقامات ارشد نظام يک بازي از سوی طرف مقابل بود تا این خبر در رسانه‌ها اعلام شود که وزیر امور خارجه ایران به تهران برگشته و برای پیشنهادات جدید از مقامات ارشد نظام جواب منفي گرفته است.
جریان مقابل شما را "دگر" می‌داند و تمام قد به مخالفت با شما برمی‌آید در حالی که شما جریان مخالف را در چارچوب" دگر" قرار نمی‌دهید. پس یک جریان از تمام برگ‌برنده هایش استفاده می‌کند ولی جریان اعتدال چون قائل به "دگر"خواندن جناح مقابل نیست تمام قد در برابرش نمی‌ایستد.
جهانگیرزاده درباره محمد فرهادی به عنوان وزیری که تنها با فاصله یک روز از عدم رای اعتماد فرد قبلی به مجلس معرفی شده به خبرنگار «آفتاب» می‌گوید: زمان معرفی ایشان با آنچه دیدم به نظرم می‌رسید که فضای مجلس مثبت است. مگر اینکه موضوع قابل ملاحظه‌ای رخ دهد.
ظریف برنامه‌ریزی کرده بود که از وین مستقیم به تهران برگردد تا با رهبر معظم جمهوری اسلامی ایران، درباره راه‌حل‌هایی که توسط جان کری در این جلسات مطرح شد، مشورت کند و دستور بگیرد. از طرف دیگر جان کری نیز تصمیم داشت از وین به پاریس پرواز کند تا هم با دولت فرانسه مشورت کند و هم منتظر بازگشت ظریف بماند. اگرچه در آخرین لحظه تصمیم هر دو عوض شد و ترتیب یک قرار ملاقات دیگر را با یکدیگر دادند تا خبرهای خوشی را به کشورهای خود ببرند.
شهرآورد ۷۹/ گزارش تصویری
شهراورد هفتادو نهم بین تیم های استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی تهران با برد دو بر یک به سود پرسپولیس به پایان رسید.
خزان دلپذیر «کامبادن» / گزارش تصویری
مناظری شگرف از خزانی زیبا که هر بیننده ای را به تعظیم در مقابل خالق این زیبایی ها وا می دارد./کامبادن یا کامبادنه نام شهری باستانی در شمال شهر کرمانشاه است که با گذشت زمان جزئی از کرمانشاه شد و ویرانه های آن میان طاق بستان و کرمانشاه قرار دارد
حضور رییس جمهور در مراسم عزاداری حرم عبدالعظیم حسنی(ع)
حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهوری صبح امروز با حضور در اجتماع عزاداران حسینی در جوار بارگاه مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی در مراسم عزادارای سرور و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین (ع) شرکت کرد.
آب و هوا
  • ۸°
  • ۱۴°
نیازمندیها
راهکار های شبکه و مرکز داده ، امنیت شبکه و اطلاعات ، پشتیبانی و تامین تجهیزات ، خدمات مشاوره و نظارت
مشاور، طراح و مجري سيستم هاي تصفيه آب و فاضلاب ، تولید کننده قطعات پيش ساخته بتني