کد خبر: ۲۵۹۷۴۹
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۳
دختر و پسری جوان بعد از آنکه نتوانستند با یکدیگر ازدواج کنند، قرار گذاشتند با خوردن قرص برنج به زندگی‌شان پایان دهند اما پسر جوان زیر قولش زد تا دختر مورد علاقه‌اش به‌تنهایی به استقبال مرگ برود.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: روز 25 مرداد‌ماه يكي از مسئولان بيمارستاني در تهران پليس تماس گرفت و از مرگ مشكوك دختري 23ساله به نام رز خبر داد. دختر جوان به‌دليل خوردن قرص برنج جان باخته بود. هرچند اين حادثه يك خودكشي بود اما همسر رز به دادسراي امور جنايي تهران رفت و ادعا كرد پسر جواني به نام نيما باعث مرگ او شده است.

او به جمشيدي، بازپرس شعبه سوم گفت: بعد از مرگ همسرم گوشي تلفن همراهش را ديدم و متوجه شدم پسري به نام نيما او را تشويق به‌خودكشي كرده بود. به‌دنبال اين شكايت صبح ديروز نيما به دادسراي امور جنايي احضار شد. او گفت: من و رز از 6سال قبل با يكديگر آشنا بوديم.

ما واقعا يكديگر را دوست داشتيم و رز بارها از من خواست به خواستگاري‌اش بروم اما من شرايط ازدواج را نداشتم تا اينكه يك روز جوان ديگري به خواستگاري رز آمد و پدرش هم با ازدواج آنها موافقت كرد. بعد از آن سعي كردم رز را فراموش كنم ولي او مدام با من تماس مي‌گرفت. درحالي‌كه يك‌ماه از عقد رز و همسرش مي‌گذشت، او تماس گرفت و گفت از شوهرش راضي نيست و مي‌خواهد خودكشي كند. رز گفت بهتر است هر دو نفرمان قرص بخوريم و خودكشي كنيم. من هم به او گفتم پس هر كسي در خانه خودش قرص بخورد.

به گزارش ایسنا، پسر جوان ادامه داد: فكر نمي‌كردم حرف‌هاي رز جدي باشد تا اينكه برايم پيامكي فرستاد كه در آن نوشته بود قرص خورده است و من هم جوابش را ندادم تا اينكه فهميدم او فوت شده است. من در مرگ او نقشي نداشتم و او خودش اين كار را انجام داد.
براساس اين گزارش هم‌اكنون تحقيقات براي روشن شدن ابعاد مختلف اين پرونده ادامه دارد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x