کد خبر: ۲۵۹۹۴۶
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۵:۵۰
این رقم نسبت به سال گذشته شش میلیون و 100 هزار نفر بیشتر بود و این به معنای افزایش 8 درصدی این آمار است.
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: گردشگران خارجی طی سال گذشته 30 میلیارد و 100 میلیون دلار به درآمد صنعت گردشگری استرالیا افزودند و رکوردی قابل توجه را بر جای گذاشتند.

به گزارش ایسنا، آمارها نشان می‌دهد درآمد گردشگری استرالیا از مسافران خارجی در سال مالی گذشته که 3 ژوئن به پایان رسید، رشدی 7 درصدی را تجربه کرده است.

میزان درآمد استرالیا از این بخش 30 میلیارد و 100 میلیون دلار بوده که یکی از دلایل اصلی آن رشد چشمگیر تعداد گردشگران در دوران تعطیلات بوده است.

این رقم نسبت به سال گذشته شش میلیون و 100 هزار نفر بیشتر بود و این به معنای افزایش 8 درصدی این آمار است. این در حالی است که آمار مربوط به گردشگران تجاری و تحصیلی ثابت بوده و تعداد گردشگرانی که به منظور یافتن شغل راهی استرالیا می‌شوند 9 درصد کاهش داشته است.

به گزارش سیدنی مورنینگ هرالد‌، گردشگران کشورهای نیوزلند‌، آمریکا‌، چین‌، مالزی‌، هنگ‌کنگ‌، هند و آلمان بیش از دیگر مردم کشورهای جهان برای سفر به این کشور رغبت داشته‌اند. میانگین شب‌هایی که مسافران طی دوران تعطیلات در استرالیا سپری می‌کنند 26 شب است. این رقم در سال گذشته 29 شب بوده است.

بزرگترین بازار گردشگری استرالیا را چینی‌ها در دست دارند؛ سهم چینی‌ها در درآمد صنعت گردشگری این کشور 17 درصد است‌ و انگلیسی‌ها در این رده‌بندی با 12 درصد رتبه‌ی دوم را دارد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x