حسن روشن می‌گوید از هم اتاقی سال‌های دورش تنها دو بار ایراد گرفت.
آفتاب‌‌نیوز :
حسن روشن که برای بحث درباره فوتبال ملی به کافه خبر آمده بود، در بخشی از این نشست با حمید درخشان درباره مرحوم پورحیدری و مرحوم حجازی سخن گفت. 

این دو را از بزرگترین های تاریخ استقلال برشمرد و البته گفت: «من با خدابیامرز ناصر خیلی رفیق بودیم. هم اتاقی هم بودیم در اردوها و خیلی وقت ها با هم بودیم در تمام سال های فوتبالم فقط دو بار از این مرد و دوست عزیزم انتقاد کردم. یک بار وقتی همان ابتدا فتح الله زاده او را به استقلال آورد. ناصر دیسیپلین خاصی داشت. وقتی آمد، من الاهلی امارات بودم. فقط دیدم به جای منصور آمده و قرار شده تیم را ببرد عربستان. منصور دوست داشت حتی اگر شده برای زیارت به عربستان برود اما ناصر برای حفظ نظم تیمش ، زیر بار این خواسته نرفت. من از ناصر گلایه کردم و در مصاحبه ای گفتم چه کسی استقلالی تر از منصور. او اگر با تیم برود ، هیچ مشکلی ایجاد نمی شود.»

او درباره دومین انتقادش هم می گوید:«بار دوم که ناصر به استقلال آمد ، قرار شد او تیم اصلی را سه سال در دست بگیرد و من مسئول آکادمی باشد. همان روزی که کریمی شد مربی تیم ، در راه پله های باشگاه دیدمش و گفتم ناصر تو اهل سازش نیستی. این چه تصمیمی است که داری می گیری؟ این کار را نکن و کمی تند شدم. او با آن هیبت همیشگی و خوش تیپی ذاتی اش ، نگاهی به من کرد و گفت چاره ای ندارد و کاری از دستش ساخته نیست. با عصبانیت رفتم دفتر فتح الله زاده و گفتم چرا این کار را می کنی؟ تو به ما قول سه ساله دادی. ناصر بزرگ استقلال است. فتح الله زاده هم توضیح داد که خودش هم چاره ای ندارد و اگر کریمی را نیاورد ، باید قلعه نویی برگردد.»

او می گوید این دو بار تنها دفعاتی بوده که از بزرگ استقلال اسم برده و گلایه کرده و البته این بار هم تنها گفته است:«در یک مصاحبه با روزنامه همشهری ورزشی گفتم در قیاس ناصر و منصور ، شاید منصور از ناصر هم استقلالی تر باشد،نمی دانم وقتی شاید هم گذاشتم ، چه حرف بدی زده ام که باعث دلخوری شود.»

به گزارش خبرآنلاین؛همین حرف روشن هفته قبل واکنش اینستاگرامی آتیلا حجازی را به همراه داشت.


کد خبر: ۴۰۸۹۲۷
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۴
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x