جانشین پلیس راه استان همدان گفت: یک دستگاه آمبولانس حامل بیمار شامگاه دوشنبه در آزاد راه همدان - ساوه واژگون شد.
آفتاب‌‌نیوز : سرهنگ سعید اسماعیلی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا علت بروز این سانحه را بارش باران، ریزش برف و لغزندگی سطح جاده ذکر کرد.

وی اضافه کرد: مهمترین علت بروز سانحه در 12 ساعت گذشته رعایت نکردن سرعت مطمئنه و فاصله طولی با خودروی جلویی با توجه به خیس و لغزنده بودن سطح جاده بوده است.

مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی همدان نیز در این خصوص به ایرنا گفت: این آمبولانس بیمارستان فامنین بوده و متعلق به اورژانس همدان نیست.

عباس اولیا سمیع افزود: این آمبولانس هنگام انتقال بیمار از بیمارستان فامنین به مرکز درمانی بعثت دچار سانحه شده و واژگون می شود.

وی با ذکر اینکه در سر صحنه تصادف حضور داشته است افزود: طبق اظهار سانحه دیدگان و شواهد و قرائن موجود یک دستگاه کامیون هنگام عبور از این مسیر واژگون می شود.

وی اضافه کرد: خودروی آمبولانس به همراه دیگر خودرو برای پیشگیری از برخورد با این کامیون، آمبولانس را به سمت راست جاده هدایت می کنند.

مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی همدان گفت: آمبولانس پس از عبور از شانه خاکی به علت انحراف به راست ناگهانی واژگون می شود.

اولیا سمیع خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر مرگ 2 تن از سرنشینان آمبولانس را تکذیب کرد و افزود: با توجه به پایین بودن سرعت خودروی آمبولانس، بیمار و عوامل درمانی آسیب جدی ندیدند.

وی بیان کرد: پس از بروز این سانحه، عوامل مرکز 115 همدان با حضور به موقع در صحنه بیمار را با استفاده از آمبولانس اورژانس به مرکز درمانی بعثت منتقل کرند.

تصادف زنجیره ای 30 دستگاه خودرو در آزاد راه همدان - ساوه منجر به جان باختن 2 تن از سرنشینان یک دستگاه اتوبوس که از مهران به سمت تربت حیدریه در حال تردد بود، شد.
کد خبر: ۴۳۳۴۲۶
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۹
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x