واکنش احمدی‌نژاد به ردصلاحیت چگونه خواهد بود؟
می‌توانم بگویم که در دور جدید اگر بخواهیم دولت را اداره کنیم، حتما خیلی از افراد ، دیگر حضور نخواهند داشت./آقایانی که مسئول هستند، همیشه از در حصر بودن آقایان موسوی و کروبی بهره برداری سیاسی می کنند.
آفتاب‌‌نیوز :
محمود احمدی نژاد در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی فونیکس چین با بیان اینکه دلیلی برای ردصلاحیت وی و بقایی وجود ندارد، گفته است که در دور جدید اگر بخواهیم دولت را اداره کنیم، حتما خیلی از افراد دیگر حضور نخواهند داشت.

به گزارش آفتاب‌نیوز، گزیده اظهارات احمدی‌نژاد را در ادامه می‌خوانید:

احتمال پیروزی بقایی چقدر است؟

احتمالش خیلی بالاست. آقای بقایی رقیبی ندارد.

اگر آقای بقایی یا شما رد صلاحیت شدید، چه واکنشی خواهید داشت؟

دلیلی برای این اتفاق وجود ندارد.

در ایران همه احتمالات ممکن است!

همه جای دنیا این گونه است. ایران هم مثل بقیه دنیا شده است، البته قبلا فرق می کرد، اما الان مثل سایر جاهای دنیا شده است!

 اگر رد صلاحیت شدید، چه واکنشی نشان می دهید؟

دکتر احمدی نژاد: صبور باشید به وقتش متوجه خواهید شد.

* در اصل کسی نباید دنبال رئیس جمهور شدن باشد، زیرا هدف، رسیدن به آن جایگاه نیست بلکه هدف، خدمت کردن به مردم و اصلاح وضع و پیشرفت کشور است. دو مدل رفتاری وجود دارد. یک رفتار این است که هدف فقط رسیدن به قدرت باشد و یک رفتار هم این است که هدف اصلاح و خدمت باشد. ما دنبال رفتار دوم هستیم. من ۸ سال در خدمت مردم بودم و مردم هم ما را از نزدیک دیده اند و خوب یکدیگر را می شناسیم. حتما در دوره جدید آقای بقایی برنامه های کامل تر و پیشرفته تری را اجرا خواهد کرد و این هم طبیعی است. زیرا انسان هرچه سنش بیشتر می شود، کامل تر و عمیق تر می شود و می تواند کارهای بهتری را انجام دهد.

* برجام ، یک قرارداد حقوقی و پذیرفته شده است. معلوم شد که چیز خاصی در آن نیست. چون آمریکایی ها باز هم تحریم های جدید را اعمال کردند. برجام اگر قرار بود جلوی تحریم ها را بگیرد، تحریم های جدید تصویب نمی شد. حرف ها هم عوض شد. اول گفتند که تمام تحریم ها برداشته می شود و مشکلات حل می شود. البته کم کم عقب رفتند و گفتند این فقط دربردارنده تحریم های سازمان ملل است. تحریم های سازمان ملل خیلی مهم نیست و ارزشی ندارد. اگر برجام هم نبود، این تحریم ها تاثیر زیادی نداشتند. اما باید جلوی تحریم های ظالمانه و یک جانبه آمریکا و اروپا که خلاف قانون هم هست، گرفته شود و آن هم چاره دارد و راه های خوبی هم برای آن پیش روی ما است.

پس شما یا آقای بقایی در صورت پیروزی برجام را پاره نمی کنید؟

این قرارداد در جای خودش است و خیلی مساله مهمی نیست.

شما متعلق به کدام گروه سیاسی هستید؟ برخی می گویند شما اصلاح طلبِ اصولگرا و برخی می گویند که اصولگرایِ اصلاح طلب هستید. شما بالاخره جزو کدامید؟

 این اسم ها، اسم گروه و حزب است. من جزو هیچ کدام از این ها نیستم. اما به محتوای آن ها فکر می کنم. مثل اینکه اسم فردی را گذاشتیم، آقای مهربان! ممکن است او خیلی آدم بداخلاقی هم باشد اما اسمش آقای مهربان است. حال اگر کسی بپرسد شما مهربان هستید یا خیر، این برمی گردد به اخلاق. مهربان کسی است که خشونت به خرج نمی دهد و عصبانی نمی شود. وقتی می گوییم اصلاح طلب یعنی کسانی که هدفشان بهتر کردن زندگی مردم است. ما حتما می خواهیم زندگی مردم را بهتر کنیم. وقتی می گوییم اصولگرا، یعنی کسانی که با اصول کار می کنند. مثل عدالت و رعایت حقوق مردم. بله ما و همه مردم ایران اصولگرا هستند. هشتاد میلیون ایرانی و یک میلیارد و نیم چینی، هم اصلاح طلبند و هم اصولگرا. چون هم می خواهند کشورشان پیشرفت کند و ضمنا می خواهد برپایه یک سری قواعد و باورها پیشرفته شود. این درست نیست که عده قلیلی ثروتمند باشند و یک میلیارد و نیم در فشار زندگی کنند. این نشان می دهد اصول غلطی حاکم است. اصول انسانی باید حاکم شود. اصلا مگر ملت ها در احزاب جا می شوند؟ و مگر می شود همه ملت را در یک حزب جا داد؟ کدام حزب در دنیا وجود دارد که دربرگیرنده همه مردم باشد؟ مگر دو حزب موجود آمریکا، چند عضو دارند؟ خیلی کم است. آمریکا ۳۰۰ میلیون نفر جمعیت دارد. قالب حزب خیلی کوچکتر از آن است که همه مردم را در خود جای دهد. چون مردم سلایق و فکرهای گوناگون دارند. فکرها و سلایق باید با هم جمع شوند تا پیشرفت اتفاق بیافتد و همه این ها در حزب امکان پذیر نیست.

 ۸ سال از اتفاقات سال ۸۸ سپری شده است، اگر به گذشته نگاه کنید به نظرتان کدام حرف یا کار شما اشتباه بود و چه چیزی را تغییر می دهید؟

تصمیمات را باید در شرایط زمانی قضاوت کرد. ممکن است در شرایطی آرزوهای زیادی داشته باشید. اما آن شرایط اجازه تحقق آن آرزو را به شما ندهد. مثل این است که یک انسان ۶۰ ساله آرزو داشته باشد مثل یک جوان ۲۰ ساله فوتبال بازی کند. آرزو وجود دارد، اما امکان تحقق آن وجود ندارد. تصمیماتی که ما در آن ۸ سال گرفتیم، در آن شرایط تصمیمات درستی بود. همه تصمیمات بجا و درست بود و برای آن پاسخ مستدل هم داریم. اما اگر بخواهم به یک مورد اشاره کنم، می‌توانم بگویم که در دور جدید اگر بخواهیم دولت را اداره کنیم، حتما خیلی از افراد ، دیگر حضور نخواهند داشت.

 اگر آقایان موسوی و کروبی را دوباره ببینید، به آن ها چه خواهید گفت؟

 همان حرف های قبلی را خواهم زد. خواهم گفت کمی فکر کنید. خودتان باشید. دوستتان دارم. چرا با هم دعوا می کنیم؟ بیاید با هم دوست باشیم. همین آقایانی که مسئول هستند، همیشه از در حصر بودن آقایان موسوی و کروبی بهره برداری سیاسی می کنند.

اگر در انتخابات پیروز شدید، کمکی برای رفع حصر انجام می دهید؟

ما دوست نداریم هیچ کس در حصر و زندان باشد. در هیچ کجای دنیا دوست نداریم این گونه باشد.

در انتخابات سال ۸۸ گروهی مخالف شما بودند و به خیابان آمدند. فکر می کنید امروز نظر آن ها درباره کاندیداتوری شما و آقای بقایی چیست؟

 همانطور که توضیح دادم اصل آن است که مردم بپذیرند. هر کسی که مردم انتخاب کردند باید مورد احترام همه باشد. اشکال این بود که سال ۸۸ عده ای به رای مردم احترام نگذاشتند و آن ها هم عده قلیلی بودند. ۴۰ میلیون نفر از مردم رای دادند و مشارکت ۸۵ درصدی اتفاق افتاد. این عدد خیلی بالایی است. این عدد جزو مشارکت های کم نظیر در تاریخ دموکراسی است. اما یک عده مخالفت کردند که اشکالی هم ندارد. همه آزاد هستند. کسانی که مخالفت کردند، سه دسته بودند. یک دسته کسانی بودند که اصلا اطلاع نداشتند و واقعا فکر می کردند اخباری که به آن ها داده می شود، درست است. گروه دومی بودند که اصلا از من خوششان نمی آمد. آن ها من را دوست ندارند. خب، این هم آزاد است. اشکالی ندارد که عده ای من را دوست نداشته باشند و یک نفر دیگر را دوست داشته باشند. این عیب نیست. ولی من آنها را دوست دارم. گروه سومی هم هستند که خیلی کم اند، اصلا کاری به انتخابات ندارند. آنها با اصل جمهوری اسلامی مخالفند. یا با کسانی دیگری مخالف اند اما در ظاهر می گویند با احمدی نژاد یا با کل سیستم مخالف اند. 

 بعضی ها شما را شبیه آقای ترامپ می بینند اما برخی دیگر می گویند شما برخلاف آقای روحانی، با آقای ترامپ تعامل بهتری دارید؟ نظر شما چیست؟

(با خنده) موهای من سیاه است و موهای آقای ترامپ بور، چشمهایش هم آبی است، قدش بلند است و قد من کوتاه، شباهتی به هم نداریم. (خنده خبرنگار)

به طور خلاصه می توانید بگویید چرا به آقای ترامپ نامه نوشتید؟

ما فکر می کنیم که اصولا تمام انسان ها باید با هم گفت و گو کنند. ما باید همه از جمله آقای ترامپ را به راه درست دعوت کنیم. آقای ترامپ ادعاهایی کرده است. او گفته است که نظام آمریکا فاسد است و مردم در فقر زندگی می کنند و من می خواهم این مشکلات را حل و فصل کنم. من همان ها را به او گفتم. گفتم راه حل صحیح این مسائل، بدین شکل است. اما ایشان مسیر دیگری را رفت. من انتظار جواب مستقیم آقای ترامپ را خطاب به خودم ندارم. من به ایشان و به تمام ۷ میلیارد جمعیت جهان می گویم زیرا این یک دیپلماسی عمومی است. به تمام ملت های جهان می گوییم که آمریکا باید این اقدامات را انجام دهد و اگرانجام ندادند، بدانید که از مسیر خارج شده اند. در اصل دعوت می کنیم. آقای ترامپ! شما این قول ها را داده اید، حالا وقت عمل است. اگر عمل کرد، از او تشکر می کنیم و اگر نه، سرنوشت او مانند آقای بوش و آقای اوباما می شود. آن ها کجا هستند؟ آقای بوش کجاست؟ در افکار عمومی کجاست؟ آیا کسی او را دوست دارد؟
کد خبر: ۴۳۹۶۰۹
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۳
تعداد نظرات: ۷۶ نظر
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۷۶
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
16
73
چه رویی داری اقا محمود...

این اقا بعد از رد صلاحیت خیال شورش دارد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
22
146
واقعا آینده گان در باره اینکه این آقا 8 سال رئیس ما بوده چه خواهند گفت
پاسخ ها
محمد
| United States |
۲۱:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
آیندگان خواهند گفت برخلاف ادعاهایشان با این انتخاب خود چقدر سطحی و ساده و بی عقل بوده اند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
12
47
آقای احمدی نژاد انسان عاقل از یک جا دو بار گزیده نمی شود ، عزیز دل برادر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
118
27
آفتاب نیوز بیا طرفداری از دولت فعلی رو بزار کنار
واقعا بعصی از حرف های دکتر حقه
یه عده نمیزارن و نمیخوان مردم پیشرفت کنه
اما به نطرم دکتر در مورد برجام کم لطفی کردن برجام اینقدر ها هم بی اهمیت نیست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
فکر نکنم دلیلی برای تایید صلاحیت شماها باشه پر اختلاسترین دولت از لحاظ اقتصادی بودین فکر نکنم توی این چندهزار سال همچین پدیده ای مثل شماها وجود داشته
ما که دلیلی بر صلاحیت شماها نمیبینیم بالاترین مقام دولت شما معاون اولتون الان کجاست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
6
20
هههههههه اقای ریسس جمهور.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
5
17
این قرارداد در جای خودش است و خیلی مساله مهمی نیست.
آره تو راست میگی!!!
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
7
37
كاش به ترامپ ميگفتي با باهم شريك بشيم مديريت جهان رو بديت بگيريم!! حرفهاي بي محتوا تاكي؟ ملت ايران ٨ سال با وجود اين آقا تحقير شد، كافي نيست دوباره كانديد شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
7
21
قابلیت رفتن در جوار موسوی و کروبی را دارید؛مراقب باشید. 96با88تفاوت دارد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
1
17
جالب بود!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
7
39
من به 7 میلیاردمردم جهان میگویم .باعث سرشکستگی است این رئیس جمهوربوده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
6
37
هیچ تقییری در اصلش اتفاق نیافتاده است درست مانند سنگ پای قزوین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
6
25
محمود کوتاه بیا الان دنبال رای جنبش سبزی هاست...من ۸ سال پیش رای بت دادم ولی دیگه هرگز این اشتباه نمیکنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
5
31
عجب روویی داره بخدا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
6
26
حرفهای بی سروته درست مثل ۸سال سیاه گروگان محمود بودن.۸سال و....را رها کردند و یک عده رجاله شدند ساقدوش اون ........!
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
6
24
ایندگان به حال و روز ما در این 8 سال ...اول میخندن و بعد کلی گریه میکنن
سينا
|
United States
|
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
6
32
اقاى احمدى نژاد فقط عقده قدرت دارد و اگر نتواند بان
برسد حاضر است يك مملكت حتى دنيا را بهم بريزد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
7
37
جامعه روانشناسان متبحر باید به زور هم شده خودشیفته هذیانگو و هذیان فهم رو درمان کنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
6
53
تاریخ ایران از تو بعنوان دروغ گو ترین و.... فرد یاد خواهد کرد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
6
47
آقای احمدی نزاد واقعا باورتان شده این میزان مشارکت در سال 88 بخاطر شما بوده منکه فک نمی کنم انطور تصوری داشته باشید
مطمئن باشید نه تنها شما بلکه تمام اصولگرایان توان رقابت با میر بزرگ را ندارن
لطفا درج کن تا اقای دکتر بخونن
فرید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
6
35
اگه دقت کنید حتی به یک سوال خبرنگار هم جواب نداده...
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
46
10
دو اتیشه ام اما درود بر دکتر محمود احمدی نژاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
4
20
این آقا شگفت انگیزه!!!!!!!!!
فرید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
7
39
اگه دقت کنید حتی به یک سوال خبرنگار هم جواب نداده... احمدی نژاد متخصص پشتک وارو زدنه. تو رو خدا نذارید این! و بقیه دوستانش! دوباره سوار گرده 80 میلیون ایرانی شربف بشن.
آزموده را دوباره آزمدن خطاست.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
آفرین به شما . آزموده را آزمودن خطاست .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
5
21
خب، چون جناب بقايي به ايشان و مشائي امر كرد كه: "از جانب من درخواست مي شود در انتخابات ثبت نام كنيد" ايشان فقط اطاعت امر نمودند.
اما ظاهرا، امر به ايشان مشتبه شده كه مي گويد: "در دور جدید اگر بخواهیم دولت را اداره کنیم" خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ............ خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ ...........................
حميد بابايي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
4
40
٨ سال جيب يك ملت وكشور رو خالي كردن و كشور به رو شكستگي كشوندن. تمام اختلاسهاي چندين هزار ميليارد دلاري و ريالي در تاريخ ايران در زمان احمدي نژاد بي لياقت اتفاق افتاد با چه رويي دوباره كانديد شده و سوال بزرگتر اينگه باید محاكمه نميشه???
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
20
1
آقاي ناشناس به نظرمن شماهم برو كشكت را بساب .توراجه به اين حرفها.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۲
فکر کنم شما کشک سابیدن را بهتر بلدی دلواپس
ابراهیم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
3
30
واااااااااااااااای رو که رو نیست .........
ناشناس
|
United States
|
۱۰:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
4
31
هشت سال تباهی عمر. من و امثال من...........................
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
3
21
این نوع پاسخگویی در روانشناسی کیفری جنون اخلاقی گفته می شود دقیقا مثل پاسخ های بی ربط سایر خودشیفتگان که انکار شخصیت طرف ویا انکار موضوع سئوال می نمایند مثلا استالین در مقابل این موضوع که به او گفته می شود احتمالا پاپ در مقابل شما موضع می گیرد می گوید پاپ چند لشگر زرهی دارد
منصور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
3
29
محاکمه اش کنید.
عمو اصف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
3
25
بکش کنار هشت سال ویران کردی دیگه بسه ....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
3
18
ایشوت از روزی به دنیا اومده همه بلوف میزنه.
الماسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
4
14
افتاب عزیز چرا این مصاحبه هارا پخش میکنید شماها از روزنامه های جوان، ووطن امروز یا د بگیرید که در مخالفت با احمدی نژاد در طول این چند روز که ثبت نام کرده وتمام فضای مجازی ازوی انتقاد کردند اما این دو روز نامه حتی یک کلمه علیه احمدی نژاد ننوشتند یعنی در واقع غلامی حلقه به گوشی شان را نسبت به احمدی نژاد به اثبات رساندند چراشما هرچه این ادم پر رو چرندمیگه انتشارش میدهید ،،به خدا اگر شورای نگهبان این ادم را تایید صلاحیت بکند دیگه
عبدالله
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
3
11
در جواب خبرنگار که از ایشان در مورد رد صلاحیت¬اش، توسط شورای نگهبان سؤال می‌شود به‌جای آنکه بگوید از قانون تمکین می‌کنم، می‌گوید "صبور باشید به وقتش متوجه خواهید شد"، به‌خوبی نیات درونی این فرد را نشان می‌دهد.خدا آخر و عاقبت این فرد را به خیر کند که با این رفتارها، جز ضرر به خود و دیگران چیزی در پی ندارد.بهترین توصیه به ایشان همان فرمایشات مقام معظم رهبری در عدم حضور در انتخابات 96 بود که توجه نکرد.حال با رد صلاحیت (انشاء الله) خواهد فهمید که چقدر افکارش التقاطی بوده و نیاز به بازنگری و اصلاح دارد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
4
11
از آيت الله جنتي تعجب مي كنم كه چطور فريب اين شخص را خورد
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۰:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۳۰
مخصوصا با توجه به اینکه آیت ا... جنتی بسیار روشن بین و روشن فکر تشریف دارند...
زارعی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
3
17
تو کشوری مثل کره جنوبی به محض اینکه فساد کسی ثابت بشه حتی اگر اون فرد ریس جمهور باشه سریع مجازاتش می کنند نه اینکه بزارن کارشو بکنه حالا دوباره اگر شرکت کرد رد صلاحیتش کنن!!!!!!!!!!!!!!اخه اگر مفسده که به حسابش برسید وگرنه بزارید شرکت کنه.وقتی استثنا برای اجرای قانون باشه این فساد تمام جامعه رو در بر میگره.الان تو شهرهای کوچیک هم فسادها زیاد شده و همه بخاط ررو نشدن دست خودشون خفه خون گرفتند.متاسفم که این شدیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
5
18
تو آبرو و حیثیت آنها را بردی حالا ادعای دوستی داری ؟؟؟ خودتو مسخره کردی یا مردم
محمدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
3
13
واقعا برای احمدی نژاد متاسفم .
علی معرف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
14
2
درود بر سردار عدالت و فداکاری احمدی نژاد
مجيد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
3
3
منظورش از آقاى مهرباني ها كيه ؟
ابوالفضل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
18
1
درود بر دکتر احمدی نژاد..رای ایزان دکتر احمدی نژاد دلاور بت شکن
اسد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
1
13
آقای خودخواه وهمه چیز دان داره توهم می زنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
2
12
اصلا ارزش نداره که بهش فکر کنید. اعصاب خودتان را به خاطر این آقا خرد نکنید. کار غلطی را آقایان انجام داده اند و این شخص نامتعادل
ناصر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۳۰
1
11
حمایت این فتنه گر از موسوی نشانگر شارلاطانی اوست که برای رسیدن به قدرت با هر کسی معامله میکند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۳۰
2
11
عکس العمل احمدی نژاد مثل روز روشنه
میگه یا بقایی رو تایید کنید یا میگم.......
آرش
|
United Kingdom
|
۰۲:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۳۰
1
10
این آقا که آنهمه به اموال یک کشور دست درازی کرد یه جایی که تعلق داره بیندازن .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۳۰
1
14
تنها راه خلاصی از اراجیف و رها نمودن سپهر سیاسی کشور از وجود وی، رسیدگی قاطع قوه قضائیه به تخلفات و انجام محاکمه و مجازات ایشان است تا دیگر پدیده ای بنام احمدی نژاد در کشور متولد نگردد.
الماسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۳۰
0
10
انسانها اگر در خانواده خوب تربیت شوند ومحبت کافی به انها بشود ودر ضمن دوست داشتن دیگران را یاد بگیرند در دورانی که به سن قانونی برسند میشود به انها امیدوار بود واگر مسیولیتی پیداکرد چون قبلا دوست داشتن را یاد گرفته به مردم خدمت وخوبی میکند اما اگر در خانواده به این فرد محبت نشود وراه ورسم دوست داشتن را به او یاد نداده باشند مخصوصا اگر از نظر شخصیتی هم دارای نقایصی باشد وبر حسب قضا رییس جمهور بشود ان وقت باید انتظار خوبی را از چنین فردی نباید داشته باشی بلکه باید منتظر تمام حرکات غیر معقول چنین شخصی باشید واگر چنین فردی دارای قدرت شود جامعه را نابود خواهد کرد ،،
کامران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۳۰
1
8
اگر رسانه هایی مانند شما به کارهای احمدی نژاد پوشش خبری ندهند، کسی یادش نمی آید این آقا در کشور بوده، البته به جز مواجه شدن با خرابکاری های مدیریتیش.
سهراب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۳۰
11
1
دوستان عزیز دادگاه نرفته محکوم نکنید اجازه بدین دکی بیاد،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۳۰
2
13
من كه خجالت ميكشم بگم يك چنين شخصيتى هشت سال رئيس جمهور ما بوده
سراج
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۳۱
1
8
الان حالش خنده داه بعد رد صلاحیتش
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۱
1
7
بزرگترین خیانتی که احمدی نژاد کرد این بود که بخاطر اینکه درذهن مردم یک اسطوره بجا بماند دست به اعمالی زد که
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۱
1
9
یه بار جستی ملخک ، دوبارجستی ملخک ، سه بار دیگه نمیتونی بجستی دیگه تمام شد ...
بخشی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۱
1
8
بابا احمدی نژاد دیگه. چه انتظاری دارید
داوود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۱
1
7
خب ، الان که رد صلاحیت شده منتظر هستیم تا ببینیم چکار میخواد بکنه .ایشان یک آدم که ادعای مدیریت جهانی رو داشت . سنگ پای قزوین پیش این کم میاره
hamid
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۱
1
8
دکتر برو دکتر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۱
6
2
ای بابا شما چه راحت قضاوت میکنید
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۱
2
4
من که دلم خنک شد احمدی نزاد رد صلاحیت شد.درود بر شورای نگهبان
مممم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۱
1
5
من به عنوان یه جوون ایرانی که با دوران ریاست تو همه ارزوهام به باد رفت تا اخرین روز زندگیم رویه این کره خاکی ازت نمی گذرم و امیدوارم به بدترین شکل بمیری
محمدحسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۱
1
6
عجب رویی داره خجالت بکش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۱
1
5
با رد صلاحیت این آقا مملکت یک نفس راحت میکشه
محمدرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۲
1
6
افرادی مثل دکتر محمود باید حول و حوش کلمه(( تاریخ انقضا)) کمی مطالعه داشته باشند!!
فکر می کنم این آقا منظورش از :عده ای ممکنه منو دوست نداشته باشند ولی من دوسشون دارم همون خس و خاشاک باشه،یا شایدم کس دیگه ای بود که با نفوذ در رسانه ملی!!!! قانون نانوشته وضع کرد و مرتب تکرار کردند که انتقاد از رییس جمهور مصداق جرم هستش!!!
زمان ایشون پر درآمدترین برهه تاریخ ایران رو دیدیم و هزینه هایی که مردم کردند هم دیدیم.
من فقط میدونم با تغییر قد و وزن و تیپ رییس جمهور هیچ فرجی حاصل نمیشه بلکه مثل تمام این سالها مردم باید در زندگی شون اقصاد مقاومتی رو لمس کنند!!!
حضرات!!! اقتصاد مقاومتی رو از این مردم یاد بگیرید که با برجی هفتاد هشتاد تومن دارن زندگی میکنند!!!
هاتف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۳
1
5
بابا این همه اختلاس کردی بسته دیگه
نمیدونم چه مرگته ممتوت باز از کجای دولت میخوای کش بری اخه
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۳
0
5
یادتون هست برنج ده کیلویی ده هزار تومان بود زمان آقای احمدی نژاد چند شد .یادتونه بنزین چند بود چند شد . یک کپسول گاز ماشین cngمی شد 300تومان .دلار 1050تومان بود . دیگه از زمان احمدی نژاد به خاطره ها پیوست یادش بخیر .چی زندگی هایی رو از هم پاشوند چه ادمهایی رو ورشکست کرد و کمرشون رو شکست.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۴
0
3
احمدی نژآد نماینده یک تیپ خاص از جامعه ست...کسی است که به دعا و جادو و جنبل اعتقاد داره...یعنی اینکه رفتار و گفتارش رو تصحیح نمیکنه بلکه می خواد از راههای میون بر و تصادفی یا ماورایی به نتایجی برسه که در عالم واقع امکان آن منتفیه...این نشون می ده که به علم و دانش پایبند نیست و دنبال شلوغ کاری و رندبازیه...

تیم احمدی نژآد صحنه رو شلوغ می کردن تا بتونن ضعفهای کاری خودشون را پوشش بدن..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۵
2
0
احمدی نژاد خوب بود ولی تفکرات خودش و تیمش برای پیشرفت این مملکت بدرد نمیخورد. در بحث یارانه ها هم مثلا نماینده مجلس و کارگر بی بضاعت هم در یک سطح یارانه میگرفتند که تضاد با عدالت بود
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۷
0
0
من که جوونی ام با تمام داشته هایم تباه شد.84 دانشجو بودم الان بیکار
کاشانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۸
0
0
این جمله یک انسان بزرگه: گول زدن انسان ها بسیار راحت تر از آن است که پس از گول خوردنشان قانعشان کنی که گول خورده اند.
واقعا هنوز باید درباره کیفیت کار احمدی نژاد بحث بشه؟ !!!
ali
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۷
0
0
فقط آقای احمدی نژااااددد.ببینم درست انجام ندادن کار بقیه چه ربطی به آقای احمدی نژاد داره ؟؟؟؟؟؟
ارشدازتبریز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
0
0
آقای احمدی نزادبهترین ریس جمهوروقت بود
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x