کد خبر: ۴۳۹۹۸۴
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۲
تعداد نظرات: ۱ نظر
کاش تست سلامت‌روانی هم شرط ثبت‌نام انتخابات‌ریاست‌جمهوری بود
نماینده اصلاح طلب مجلس با اشاره به ثبت نام بقایی و احمدی‌نژاد گفت:ای کاش برای داوطلبان ریاست جمهوری علاوه بر تست سلامت جسمی، گواهی تست سلامت روانی هم شرط می گذاشتند تا مشخص شود چرا آقایان دچار توهم شده‌اند.
آفتاب‌‌نیوز :
مصطفي كواكبيان در نطق ميان دستور امروز- 30 فروردين، چهارشنبه- گفت: همانگونه كه رهبري در مورد انتخابات در سخنان اول سال فرمودند، آنچه براي ايشنان مهم است مشاركت مردم در روز 29 ارديبهشت است،‌از جمله مهم‌ترين اهداف ما در انتخابات پيشرو همين است زيرا اعتقاد داريم كه حضور افرادي همچون من مي‌تواند به حضور حداكثري كمك كند.

به گزارش آفتاب‌نیوز به نقل از خبرآنلاين، او ادامه داد: از مردم ميخواهم گلايه‌گذاري‌ها را كنار گذاشته و همه در انتخابات با شور و شوق شركت كنند.هر يك از قوا كه بخواهد موجبات كاهش حضور مردم را فراهم سازد خلاف خواست رهبري و قانون است.انتخابات هر چه رقابتي‌تر باشد بهتر است اما  دلخوري ها و تنگ نظري ها هيچ گاه از نظر مردم پاك نمي‌شود.

كواكبيان در نطق خود اشاره‌اي هم به عملكرد شوراي نگهبان در تأييد صلاحيت‌ها داشت. او اظهار كرد: شوراي نگهبان بايد نقش تاريخي خود را ايفا كند،‌احراز يا عدم احراز صلاحيت حتما براساس شاخص هايي باشد كه علاوه بر پاسخگويي نزد خداوند، افكار عمومي را هم مجاب كنند.

او در مورد حضور احمدي نژاد و بقايي در انتخابات گفت: شك ندارم جريان وابسته به رئيس دولت دهم، بر فرض تاييد صلاحيت جاي هيچ نگراني براي نظام ندارد زيرا امروزه حتي طرفدارهاي دو آتش ايشان همچون جبهه پايداري، از احمدي‌نژاد اعلام برائت كردند. اي كاش براي داوطلبان رياست جمهوري علاوه بر تست سلامت جسمي، گواهي تست سلامت رواني هم شرط مي گذاشتند تا مشخص شود چرا آقايان دچار توهم شده اند،‌ مردم ما و علاقمند به ولايت فقيه هيچ گاه فريب افزايش يارانه ها نخواهد خورد. اين جريان سياسي يك مرده است كه حتي يك حزب معمولي هم حاضر نيست اسم آن ها را بر زبان بياورد.

كواكبيان نطق خود را اينگونه تمام كرد: به عنوان يك اصلاح طلب كه معتقد به نظام و رهبري و ختم امام هستم ميگويم كه برخلاف گفته هاي در انتخابات ما اصلاح طلبان براي خدمت به مردم هماهنگيم.

مطهري هم در پايان نطق او، اشاره اي به ثبت نام اين چهره اصلاح طلب در انتخابات رياست جمهوري كرد و گفت: آقاي كواكبيان يك نوع تبليغ انتخاباتي هم شد. 
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۱
یک آشنا
|
-
|
۰۹:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۲
0
0
ما معتقد به خط امامیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x