تصادف شدید 6 دستگاه خودرو سبک و سنگین با یکدیگر، مصدومیت 7 شهروند را به دنبال داشت.
آفتاب‌‌نیوز : به گزارش آتش‌نشاني، بعد از اطلاع به سامانه ۱۲۵ از سوی رانندگان خودروهای عبوری، آتش نشانان ایستگاههای ۱۲۱ ، ۷۸ و ۶۶ به همراه گروه امداد و نجات ۱۵ بی درنگ با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران ساعت ۱۶:۳۵ روز گذشته خود را به جاده خاوران(مسیر غرب به شرق)، حوالی شهرک خاور شهر رساندند.

به گفته حسین کوکبی افسر آماده منطقه هشت عملیات آتش نشانی تهران، در محل حادثه چهار دستگاه خودرو سواری و دو دستگاه کامیونت به شدت با یکدیگر برخورد کردند که درپی آن ترافیک شدیدی دراطراف صحنه تصادف ایجاد شد.

وی با اشاره به اینکه شدت این حادثه به حدی بود که یکی از دو کامیونت واژگون شد، افزود: ۷ نفر سرنشین یکی از خودروهای سواری دچار مصدومیت شده و دو نفر از آنان داخل اتاقک متلاشی شده این وسیله نقلیه گرفتار شدند.

این افسر آماده اضافه کرد: با توجه به ترافیک شدید، آتشنشانان به ناچار از مسیر مخالف، خود را به محل حادثه رساندند و به سرعت پس از قطع برق خودروها، نصب علائم هشداردهنده در اطراف محل حادثه و ایمن سازی کامل، با استفاده از تجهیزات مخصوص هیدرولیکی بدنه خودرو سواری را برش دادند و با تلاش فراوان دو نفر زن ۳۲ و ۵۸ ساله را از داخل اتاقک این وسیله نقلیه خارج کرده و به همراه پنج نفر مصدوم دیگر تحویل امدادگران اورژانس دادند.

کوکبی در پایان گفت: آتش نشانان با کمک جرثقیل کامیونت واژگون شده را به حالت اولیه بازگرداندند و پس از پاکسازی آثار باقی مانده از تصادف، محل حادثه را برای بررسی علت تحویل کارشناسان راهور دادند.
کد خبر: ۴۴۵۷۹۷
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۰
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x