بازیکنان تیم ملی ازبکستان که عادت به حضور پر شور هوادران ایرانی در ورزشگاه داشتند، این بار در حالی پای به زمین گذاشتند که خبری از سوت و بوق کر کننده نبود.
آفتاب‌‌نیوز :
تیمهای ملی ایران و ازبکستان از ساعت 21:15 در چارچوب مرحله نهایی انتخابی جام جهانی روسیه به مصاف هم می‌روند که این بازی برای ایران حکم صعود به این رقابت‌ها را دارد.

با توجه به بلیت فروشی اینترنتی، بر خلاف سنوات گذشته که بازی‌ها رایگان بود، استقبال خوبی از این دیدار نشد تا جای خالی هواداران بیشتر از همیشه در این بازی حساس به چشم بیاید. 

همچنین بازیکنان و کادرفنی تیم ملی ازبکستان برای بررسی چمن و وضعیت ورزشگاه دقایقی بر روی چمن حاضر شدند و قدم زدند. در بازی‌های قبل و با توجه به پر بدون ورزشگاه هواداران از همان لحظه نخست تیم حریف را با سر و صدای خود تحت فشار قرا می‌دادند اما این بار خبری از بوق و سوت نبود و بازیکنان این تیم هم به سکوهای ورزشگاه نگاه می‌کردند.

داوران این دیدار هم ساعت 19 وارد ورزشگاه شدند و مستقیما به رختکن رفتند. 

پیش از آغاز بازی، مسئولان ورزشگاه موزیک شادی را برای هوادران پخش کردند که چند عروسک گردان، عروسک‌های بزرگی را که پوشش مردم اقصی نقاط ایران مانند آذربایجان، لرستان، کردستان و ... را به تن داشتند به حرکت در آوردند که برای ازبک‌ها هم جالب توجه بود.

پیش از آغاز بازی، چمن ورزشگاه آزادی آبیاری شد تا با توجه به گرمای هوا و تبخیر آب، چمن رطوبت لازم برای آغاز بازی را داشته باشد. 

همانطور که پیش از این کارلوس کی‌روش از هواداران خواسته بود، تماشاگران حاضر در ورزشگاه با پیراهن‌های سفید در سکوها نشستهاند.  

بازیکنان تیم ملی ازبکستان از ساعت 20:30 برای گرم کردن وارد چمن شدند. در سوی مقابل نیز دروازه‌بان های تیم ملی ایران هم زیر نظر دن گاسپار بدن‌های خود را گرم کردند.

بازیکنان و کادرفنی تیم ملی نیز بعد از چند دقیقه وارد زمین شدند تا هواداران با دیدن آن‌ها شروع به زدن سوت و بوق کنند. 

به گزارش ایسنا، همچنین الکساندر نوری که همزمان با بازی ایران و ازبکستان در ایران حاضر شده و امروز هم در هتل آزادی دیداری را با کادرفنی و بازیکنان تیم ملی داشت، در ورزشگاه حاضر شد و هواداران با دیدن او شروع به سوت زدن کردند.


کد خبر: ۴۵۲۴۷۷
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۸
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x