دنی آلوس دو روز پیش در یک برنامه تلویزیونی به دیگو مارادونا تاخت و او را به سختی مورد انتقاد قرار داد.
آفتاب‌‌نیوز :
آلوس در انتقاد از مارادونا گفت که او هرگز الگوی مناسبی برای فوتبالیست های جوان نیست و اینکه چون فاتح توپ طلا نشده، نمی توان او را با مسی قیاس کرد. آلوس همچنین با اشاره به گل مارادونا با دست به انگلیس در جام جهانی 86 گفت که اگر جای مارادونا بود، به آن قهرمانی افتخار نمی کرد.
 
دالما، دختر بزرگ مارادونا در واکنش به انتقادات جنجالی آلوس بیانیه ای به این شرح منتشر کرد:« آقای دنی آلوس؛ می خواهم برای شما توضیح دهم پدرم که بود تا شاید شناخت شما از دیگو مارادونا بیشتر شود.
 
شنیدم که گفته اید پدرم را نمی توان با مسی قیاس کرد. باید بگویم که من هم با شما موافقم و معتقدم قیاس بین این دو کار انسان های نادان است. من هم مثل همه آرژانتینی ها مسی را دوست دارم و از موفقیت هایش خوشحال می شوم  اما گفته اید که پدرم در قیاس با مسی چند توپ طلا دریافت کرده است که این سوال برای من تا حد زیادی عجیب بود چون زمانی که پدرم فوتبال بازی می کرد، توپ طلا را فقط به بازیکنان اروپایی می دادند. شاید شما از این مساله بی اطلاع بوده اید!
 
گفته اید که به اگر جای پدرم بودید، به خاطر قهرمانی جهان با آن گل مردود به انگلیس، هرگز احساس غرور نمی کردید اما از شما سوال می کنم که شما گل دیگری که پدرم در همان بازی وارد دروازه انگلیس کرد را دیده اید؟
 
همچنین گفته اید که پدرم نمی تواند الگوی خوبی برای فوتبالیست ها باشد و باید بگویم که خود او هم چنین اعتقادی دارد و همیشه می گوید که در فوتبال هر کاری که دوست داشته انجام داده نه برای رضایت دیگران. او هرگز قصد نداشت الگویی برای سایرین باشد.

در انتها دوست دارم از شما بخواهم که بروید و از بهترین فوتبالیست های برزیلی هم دوره ای پدرم سوال کنید تا برایتان توضیح دهند که دیگو مارادونا چگونه فوتبالیستی بود تا ذهنتان روشن شود.»

منبع: ورزش سه 
کد خبر: ۴۵۳۹۴۱
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۴
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x