کد خبر: ۴۵۴۲۰۲
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۳
تعداد نظرات: ۲ نظر
عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی از تدوین چارت و پوست‌اندازی جبهه مردمی نیروهای انقلاب در آینده‌ای نزدیک خبر داد.
آفتاب‌‌نیوز :
تسنیم نوشت: رضا روستاآزاد دبیر کمیته اقشار و عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در نشست تقدیر از نامزدها و فعالین اقشاری جبهه مردمی که عصر امروز(دوشنبه 29خرداد) در مسجد بقیه الله تهران برگزار شد، اظهار داشت: زمانی که هیأت موسس و شورای مرکزی جبهه مردمی تشکیل شد بحث جدی این بود که باید از ظرفیت اجتماعی خود استفاده و آنرا در کل کشور فعال کنیم.

وی افزود: از همان روزهای اول که ستاد اقشار تشکیل شد و حدود 33قشر برایش مشخص شد بحث جدی این بود که این ستاد را فقط برای انتخابات نمی خواهیم بلکه باید برای بعد از انتخابات هم آن را دنبال کنیم.

روستاآزاد با بیان اینکه لازم است در قالب دولت و مجلس درسایه فعالیت های را رصد کنیم، تصریح کرد: باید علاوه بر اینکه نیروهایمان را آموزش می دهیم، این را نیز رصد کنیم که مجلس و دولت و کشور به کدام سمت می رود.

دبیر کمیته اقشار جبهه مردمی با اشاره به اهمیت ادامه فعالیت کمیته اقشار اظهار داشت: به همین منظور بلافاصله پس از 29اردیبهشت، و دوشنبه همان هفته جلسه کمیته اقشار شکل گرفت و طبق همان قول و قرارهایی که بود فعالیت خود را تداوم بخشید و این حرکتی که تشکیل شده ادامه دار خواهد بود.

روستاآزاد با بیان اینکه در دو بخش قشرهای تخصصی و منطقه ای کارمان را ادامه خواهیم داد، گفت: ساختار تشکیلاتی آن نیز تدوین و چیزی که از قبل بود بازبینی می شود و همه عزیزان باید در این بخش فعال باشند تا به موازات سازمان های دولتی رصد کنند.

وی افزود: دوسال تا انتخابات مجلس و چهار سال تا انتخابات ریاست جمهوری مانده و مهم این است که در این فرصت خودمان را سازمان دهیم و فعالانه رصد کنیم.

دبیرکمیته اقشار جبهه مردمی ادامه داد: در آینده ای نزدیک چارت جبهه مردمی نیروهای انقلاب تدوین و پوست اندازی می شود.

روستاآزاد با تاکید بر اینکه اکنون وقت این است که نقدی به خودمان انجام دهیم، خاطرنشان کرد: باید هم نسبت به خود نقد داشته باشیم و اگر تجربیاتی غیر از تجربیات خود سراغ داریم آن را مطرح کنیم.


بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۹
0
0
شکست وباخت برایشان سنگین استو باید افکارشان تغییر نماید جوانان به انها بی اعتماد هستند
ناشناس
|
United Kingdom
|
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۹
0
0
در انگلیس دولت سایه وجود داره البته این در قانون اساسی این کشور نوشته شده و دولت انگلیس یک دولت پارلمانی است وهرکسی نمی تواند دولت سایه تشکیل دهد.اول بیاییم قانون اساسی خودمان را عمل و به اجرا بگذاریم. دوم دولت سایه یک روش دمکراسی غربی است.پس تصمیم نگیریم هر چیزی که در غرب انجام میشه به نفع خودمان باشه بخواهیم انجام بدهیم ویک چیز های دیگرغربی که بمنفعت خودمان نمیبینیم کنار بگذاریم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x