شهرداری تهران می‌گوید با سنگفرش کردن خیابان‌ها، کاهش تصادفات و ایمنی بیشتر تردد شهروندان را در معابر شاهد خواهیم بود.
آفتاب‌‌نیوز : شهرداری تهران می‌گوید با سنگفرش کردن خیابان‌ها، کاهش تصادفات و ایمنی بیشتر تردد شهروندان را در معابر شاهد خواهیم بود.

به گزارش آفتاب نیوز به نقل از خبرآنلاین، مسئله ترافیک، ایمنی و کاهش تصادفات، همواره از اصلی ترین دغدغه های مدیران حمل و نقل شهری است و مردم نیز به این مسایل، حساسیت زیادی نشان می دهد. به طوری که در سرویس مشکلات مردم، کامنتهای زیادی در این باره به چشم می خورد.

در راستای کاهش تصادفات و ایمینی تردد شهروندان، شهرداری تهران برخی از معابر را به جای روکش آسفالت، با سنگفرش، پوشانده است. در این راستا معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 7 از اجرای طرح سنگ فرش خیابان دماوند تقاطع امیرکیایی به منظور کاهش تصادفات و افزایش ایمنی تردد شهروندان خبر داد.

امیرحسین حیدرنیا با اعلام این مطلب گفت: با توجه به حجم بالایی تصادفات منجر به فوت و خسارات مالی در خیابان دماوند تقاطع امیرکیایی درنظر گرفته شد تا جنس روکش این بخش به سنگ کوبیک تغییر یابد.

به گفته او هدف از اجرای این پروژه ایمن سازی، آرام سازی، انسان مدار کردن شهر، تشویق شهروندان به استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی، ایجاد نظم و انضباط ترافیکی و کاهش تصادفات است.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 7 در ادامه از اجرای طرح بازنگری خطوط اتوبوسرانی و تاکسیرانی سطح این منطقه با هدف ترغیب شهروندان به استفاده از وسایل حمل ونقل عمومی خبر داد و گفت: تبدیل خط میدان انقلاب به میدان خراسان، دو خط میدان انقلاب به میدان سپاه و میدان سپاه به میدان خراسان از جمله اقدامات این معاونت به منظور افزایش استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی و کاهش بار ترافیکی بوده است.
کد خبر: ۴۵۵۶۲۴
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۱
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x