کد خبر: ۴۵۵۸۷۱
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۷
صاحب این واحد مسکونی به علت مشکل روحی و روانی از 3 سه سال پیش زباله ها را از اطراف جمع آوری و در منزل انباشت می کرده که سبب آلودگی شدید زیست محیطی و تکثیر حشرات و حیوانات موذی شده است.
آفتاب‌‌نیوز :

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان فردیس استان البرز اعلام کرد: فردی که حدود 3 سال اقدام به جمع آوری و انباشت زباله درواحد مسکونی خود درشهرک ناز فردیس می کرد برای ساکنان ساختمان چند واحدی مشکل بهداشتی و زیست محیطی به وجود آورد.

محمدرضا ترابی روز یکشنبه افزود: به دنبال گزارش مردمی، مبنی بر اینکه فردی درواحد مسکونی دریک ساختمان چند واحدی واقع درشهرک ناز شهرستان فردیس با جمع آوری و انباشت زباله وضعیت غیر قابل تحملی در محل به وجود آورده ، موضوع بلافاصله مورد بررسی قرارگرفت. وی ادامه داد: بررسی ها نشان داد که صاحب این واحد مسکونی به علت مشکل روحی و روانی از 3 سه سال پیش زباله ها را از اطراف جمع آوری و در منزل انباشت می کرده که سبب آلودگی شدید زیست محیطی و تکثیر حشرات و حیوانات موذی شده است.

ترابی گفت: طبق بررسی ها ، علاوه براین فرد، همسر و 2 فرزند وی در این واحد مسکونی درمیان زباله ها زندگی می کردند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان فردیس اظهار داشت: پس از بازدیدکارشناس بهداشت محیط و تشکیل پرونده قضایی ، دادستان فردیس دستور پاکسازی محل را از زباله ها صادر کرد.

وی اظهار داشت: 6 کامیون زباله از این واحد مسکونی با زیربنای حدود 110 متر مربع خارج و اقدامات لازم برای سمپاشی و پاکیزگی محل به عمل آمد.

حدود 3 سال پیش نیز فرد دیگری به علت مشکل روحی و روانی ده ها تن زباله در ساختمان مسکونی خود واقع در فاز چهار مهر شهرکرج جمع آوری و انباشت کرده بود که با حکم قضایی نسبت به پاکسازی این مکان اقدام شد.

 

منبع: ایرنا

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x