از مدتی قبل سازمان لیگ 31 تیر را تاریخ برگزاری سوپرجام ایران بین دو تیم پرسپولیس و نفت تهران اعلام کرده بود اما هرچه به این تاریخ نزدیک می شویم احتمال لغو یا تعویق مسابقه بیشتر می شود.
آفتاب‌‌نیوز : تماشاگران امروز نوشت:سوپرجام ایران احتمالا برگزار نمی‌شود.

از مدتی قبل سازمان لیگ 31 تیر را تاریخ برگزاری سوپرجام ایران بین دو تیم پرسپولیس و نفت تهران اعلام کرده بود اما هرچه به این تاریخ نزدیک می شویم احتمال لغو یا تعویق مسابقه بیشتر می شود.  جالب اینجاست که در فوتبال ایران کارها دارد برعکس پیش می رود.در همه جای دنیا وقتی تاریخی مشخص می شود شک نداشته باشید که مسابقه در همان تاریخ معین برگزار خواهد شد و کمتر پیش آمده که دیداری به تعویق بیفتد.تیم های اروپایی هم اسپانسر دارند اما اصلا این طور نیست که این اسپانسر ها نقشی در تعویق بازی ها داشته باشند یا برای اینکه فلان بازیکن با رسانه ها مصاحبه نکند دخالت کنند.

اما در فوتبال ایران چون اسپانسر دارد پول می دهد پس صاحب باشگاه شده و برای این تیم امر و نهی می کند! آن از ممنوع المصاحبه کردن بازیکنان برای گفت و گوی اختصاصی با رسانه ها و این هم از اینکه به دلیل برنامه هایی که برای سفر به آلمان چیده اند شاید سوپر جام به تعویق بیفتد! این یعنی دخالت در برنامه ریزی سازمان لیگ و نه صرفا برنامه یک تیم.

بر اساس اخبار رسیده اسپانسر باشگاه های پرسپولیس و استقلال در آلمان برنامه های ویژه ای خواهد داشت که در صورت رخ دادن آن، پرسپولیسی ها دیرتر از موعد مقرر به ایران باز خواهند گشت.اگر این اتفاق رخ بدهد دیدار سوپر جام احتمالا یا برگزار نخواهد شد و یا به زمان دیگری موکول می شود چرا که طبق شنیده‌های خبرنگار نامه نیوز، مسئولان پرسپولیس هم موافقت خود را با این اتفاقات اعلام کرده اند.
کد خبر: ۴۵۹۸۳۹
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۴
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x