در گذشته ای نه چندان دور، مشتریان جهت خریدهای خود می بایست حجم زیادی از نقدینگی را با خود جابجا می نمودند و صدالبته قبل از آن باید ساعت ها در صف های طولانی بانک ها منتظر رسیدن نوبتشان می ماندند.
آفتاب‌‌نیوز :
چند سالی است که ارائه سرویس‌های مالی با آمدن پرداخت الکترونیک به انجام کارها سرعت بیشتری بخشیده است. 

پرداخت الکترونیک جای خود را به خوبی در جامعه ما باز کرده است و شیوه پرداخت را با روش سنتی عوض کرده است، چرا که این روش باعث می‌شود تا در زمان و هزینه اتلافی صورت نگیرد. روش پرداخت الکترونیک باعث تسهیل در انجام کارها می‌شود این روش در خرید از فروشگاه‌های  پرداخت قبوض، خرید شارژ اعتباری و خیلی جاهای دیگر کاربرد دارد.  با آمدن پایانه های فروشگاهی، مشتری دغدغه های گذشته را ندارد و شاید تنها موردی که کمی مشغلۀ ذهنی برای او ایجاد کند، تعدد پایانه های فروشگاهی در یک فروشگاه و انتخاب پایانۀ برتر از میان آن ها می باشد.

از آن جایی که خدمات ارائه شده در تمامی پایانه های فروشگاهی تقریبا مشابه با یکدیگر می باشد، ارائه خدمات ارزش افزوده بر روی این پایانه ها می تواند نقطه تمایز آن ها با یکدیگر باشد. به عنوان یک نمونه موفق، اخیرا کمپینی از جانب شرکت به پرداخت ملت با نام "رو به راه باشید" در حال اکران است و تمام کسانی که از کارت های عضو شبکه شتاب استفاده می کنند می توانند به راحتی در این کمپین شرکت کرده و برنده شوند. 

خدمات ارزش افزوده، برگ برندۀ پایانه‌های فروشگاهی

برای برنده شدن، تنها کاری که مشتری باید انجام دهد این است که خرید خود را از طریق پایانه فروشگاهی به‌پرداخت انجام دهد. با هر بار خرید، یکی از حروف "رو" ، "به" ، "راه" و "باشید" در پایین رسید مشتری چاپ می شود. کسانی که بتوانند در خریدهای هفتگی خود این جمله را تکمیل نمایند، بدون قرعه کشی برنده یک نیم سکه طلا می شوند. اطلاعات بیشتر راجع به این کمپین در وب سایت شرکت به پرداخت به نشانی www.behpardakht.com  و یا کانال تلگرام به پرداخت ملت قابل دستیابی است.

این گونه پیشنهادات ارزش افزوده، قطعا انتخاب مشتریان از بین پایانه های فروشگاهی را تحت تاثیر خود قرار خواهد داد و باید منتظر ظهور موجی از پیشنهادات مشابه در این حوزه بود.
کد خبر: ۴۶۰۱۱۱
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۷
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x