سخنگوی کرملین اعلام کرد، مسکو با وکیل روسی که سال گذشته با پسر بزرگ رئیس‌جمهور آمریکا دیدار کرده بود، هیچ ارتباطی نداشته است.
آفتاب‌‌نیوز :
دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین گفت: بدون شک کرملین هیچ ارتباطی با این نشست نداشته و هرگز با ناتالیا وسلنیتسکایا، وکیل روسی در ارتباط نبوده است.

دونالد ترامپ جونیور، پسر بزرگ دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا روز سه شنبه یکسری ایمیل مربوط به نشستش با وسلنیتسکایا در ژوئن سال ۲۰۱۶ میلادی در بحبوحه کمپین ریاست جمهوری پدرش را منتشر کرد؛ اسنادی که گزارشات پیشین رسانه‌های آمریکایی درخصوص این نشست را تایید می‌کنند.

گفته می‌شود که وسلنیتسکایا یکی از وکلای دولت روسیه بوده و دیدارش با دونالد ترامپ جونیور به گمانه‌زنی‌ها در آمریکا مبنی بر اینکه کمپین ترامپ در جریان انتخابات با مسکو تبانی کرده، دامن زد.

پسکوف گفت: وسلنیتسکایا نماینده منافع روسیه نیست و دولت درباره او تحقیقات نخواهد کرد.

پسکوف پوشش‌های مکرر رسانه‌ای از ادعای تبانی ترامپ – روسیه را به یک داستان بی‌محتوای طولانی تشبیه کرد که می‌تواند با موفق‌ترین سریال‌های آمریکایی رقابت کند.

وی افزود: ما به هیچ وجه در چنین داستان بی‌محتوایی وارد نخواهیم شد چراکه در آن هیچ نقشی نداریم.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، وسلنیتسکایا نیز روز سه شنبه در مصاحبه با رسانه‌های آمریکایی هرگونه ارتباط با دولت مسکو را رد کرد و گفت: من هیچ اطلاعاتی که بخواهد به وجهه هیلاری کلینتون، رقیب انتخاباتی ترامپ لطمه وارد کند در اختیار نداشتم.


کد خبر: ۴۶۰۱۹۶
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۷
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x