غلامحسین محسنی اژه‌ای، سخنگوی قوه قضاییه به قتل فجیع آتنا اصلانی اشاره کرد و گفت: در ابتدای لحظه اعلام مفقودی، همه مسئولان استانی از جمله ناجا، هلال احمر، دادستان و سایر دستگاه‌ها مانند آتش‌نشانی با جدیت تمام وارد کار می‌شوند و همه جاهای ممکن را بازرسی و بررسی می کنند.
آفتاب‌‌نیوز :
 محسني اژه‌اي گفت: در آن بررسی اولیه نتیجه‌ای حاصل نمی‌شود. به افرادی مظنون می‌شوند، از جمله همین فرد را تحت تعقیب قرار می‌دهند. بر اساس گزارش دادستان، متهم در ابتدا که بازداشت بود و اعتراف نکرده بود، به خانمش پیام می‌دهد مقداری مواد مخدر در فلان نقطه خانه دارم که جابجا کنید. خانم ایشان نگران می‌شود و موضوع را اطلاع می‌دهد. وقتی بررسی می‌کنند، به جنازه می‌رسند.

سخنگوي قوه قضاييه همچنين ادامه داد: دستگاه جنایی استان از لحظه اول با جدیت دنبال موضوع بود و ریاست قوه قضاییه هم تاکید به رسیدگی سریع کرد.

او افزود: متهم همچنین به مورد دیگری اعتراف می‌کند که «مدتها قبل، خانم دیگری را به قتل رساندم و به فلان چاه انداختم.» با همه تحقیقاتی که شده بود، آثاری از آن جسد تا زمانی که دادستان به من گزارش داد، کشف نشده بود. این مسئله مهم است و در حال پیگیری است. به غیر از اعتراف او، هنوز اسناد و مدارک و آثاری از جسد در آن نقطه پیدا نشده. اگر این موضوع هم تعیین تکلیف شود، هر چه سریعتر حکم صادر می‌شود.

اژه‌اي تاكيد كرد: 3 مقتول از کسانی هستند که قبلا مفقود شده‌اند. متهم تنها یک اعتراف به جز قتل دختربچه کرده که هنوز آثاری از جسد مشهود نیست.
منبع: خبر انلاین
کد خبر: ۴۶۰۹۴۴
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۱
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
مطالب مرتبط
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x