کد خبر: ۴۶۱۲۴۹
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۳
نشست ستاد هماهنگی برنامه‌ریزی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با حضور رئیس و سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال و مسئولین سازمان‌های مختلف با انتصاب حمیدرضا آصفی به مسئولیت ستاد هماهنگی و برنامه‌ریزی جام جهانی روسیه در فدراسیون فوتبال خاتمه یافت.
آفتاب‌‌نیوز :
نشستی با حضور رئیس، سرپرست دبیرکلی، مشاور بین‌الملل، مشاور فرهنگی و دبیر کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال و نمایندگان وزارت ورزش و جوانان، سازمان فرهنگی و ارتباطات اسلامی، وزارت کشور، وزارت فرهنگ و ارشاد، وزارت امور خارجه، معاونت گردشگری، سازمان میراث فرهنگی و سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران در محل روابط عمومی فدراسیون فوتبال برگزار شد.

در این نشست مباحث اجتماعی، فرهنگی، اجرایی و اعزام هواداران ایران و سازمان‌دهی آنها در روسیه به منظور همراهی تیم ملی فوتبال کشورمان مورد بحث و بررسی اعضا قرار گرفت.

همچنین حمید رضا آصفی به عنوان مسئول ستاد هماهنگی برنامه‌ریزی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در فدراسیون فوتبال منصوب شد.

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال در این نشست گفت: حضور در جام جهانی یک فرصت مغتنم است که باید از آن به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم. باید برنامه ریزی دقیق و مدونی داشته باشیم تا بتوانیم حضوری پرقدرت در رقابت‌های جام جهانی روسیه داشته باشیم.

وی گفت: برنامه و هدف فدراسیون فوتبال این است که از فرصت به وجود آمده بهترین بهره را ببرد بر همین اساس قصد داریم تا هواداران خود را با سازماندهی و برنامه ریزی در روسیه کنار خود داشته باشیم. معتقدیم که تنها فدراسیون فوتبال و تیم ملی به جام جهانی صعود نکرده و مردم ایران در این صعود سهیم بوده اند. بر همین اساس از ۲۷۰ دقیقه ای که در مرحله اول بازیها در اختیار داریم باید بهترین استفاده را کنیم. ۴ میلیارد نفر ما را در سراسر دنیا می بینند و نباید این فرصت طلایی را از دست داد. باید سازماندهی کرده و با برنامه ریزی در رقابتهای جام جهانی روسیه حضور داشته باشیم.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: در ۱۲ شهر روسیه قرار است تا مسابقات جام جهانی برگزار شود و نمایندگان ما با حضور در این کشور و شهرهای مختلف ارزیابی های لازم را در خصوص حضور تیم ملی و هواداران انجام می دهند.

در ادامه نشست مسئولین حاضر در این جلسه نکات مختلفی را در راستای حضور هواداران و برنامه ریزی های مختلف ارائه کردند.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مقرر شد تا این جلسات به صورت مدون برگزار و برنامه‌ریزی دقیق‌تری در جهت حضور هواداران تیم ملی در مسکو و ۱۲ شهری که میزبان این دوره از بازیها هستند، صورت گیرد.


بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x