لی‌یانگ هونگ باوجود اینکه میلان را با 740 میلیون یورو خریده است، خرج‌های سرسام‌آوری در این فصل انجام داده تا در صدر ولخرج‌ترین مالکان باشگاه‌های فوتبال قرار بگیرد.
آفتاب‌‌نیوز :
 میلان در این فصل تا به اینجای کار 209 میلیون یورو برای جذب بازیکن خرج کرده و این ولخرجی‌ها همچنان ادامه دارد.

لی‌یانگ هونگ مالک چینی که این باشگاه را از گالیانی تحویل گرفت، باوجود اینکه میلان را با قیمتی بالغ بر 740 میلیون یورو خریده است، همچنان اقدام به خرج‌های سرسام‌آوری در می‌کند تا در صدر ولخرج‌ترین مالکان باشگاه‌های فوتبال قرار بگیرد.

بر اساس گزارش منتشر شده این مالک چینی که قول داده میلان را به لیگ قهرمانان اروپا باز گرداند، در اولین سال حضور خود در روسونری، بیشترین پرداختی را نسبت به سایر مالکان تیم‌های متمول فوتبال دنیا داشته است.

این در شرایطی است که همچنان بازیکنانی نظیر رناتو سانچس هافبک جوان بایرن مونیخ و آلوارو موراتا مهاجم اسپانیایی رئال مادرید در فهرست خرید میلان قرار دارند.

تا پیش از حضور مالک چینی رومن آبراموویچ با خرجی معادل 167 میلیون و پانصد هزار یورو در صدر ولخرج‌ترین مدیران فوتبالی جهان در اولین فصل حضورش قرار داشت، اکنون مالک چینی میلان گوی سبقت را با فاصله ربوده است.

به گزارش فارس،اقدام میلانی‌ها برای خرید بازیکن در شرایطی است که اینتر هم توسط مالک چینی خود خریدهای مختلفی را انجام داده اما تا به حال 158 میلیون و 800 هزار یورو برای تیمش خرج کرده است.


*در تصویر زیر میزان مبلغ صرف‌شده برای خرید بازیکن در اولین حضور مالکان جدید تیم‌ها را مشاهده کنید:

ولخرجی‌های دیوانه‌کننده مالک میلان/مقایسه با سایر مالکان میلیاردر


کد خبر: ۴۶۱۲۷۱
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۳
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x