مرد افغان که برای انتقامگیری روی همسرش اسید پاشیده بود، در جریان تحقیقات مدعی شد بعد از دیدن یک فیلم تصمیم به این کار گرفته است.
آفتاب‌‌نیوز :

 مرد افغان که برای انتقامگیری روی همسرش اسید پاشیده بود، در جریان تحقیقات مدعی شد بعد از دیدن یک فیلم تصمیم به این کار گرفته است.

به گزارش جام جم، مرد افغان 65 ساله متهم است دو سال پیش در جریان اختلاف با همسرش نسبت به وی سوءظن پیدا کرده و با اسید او را در خانه‌شان در محله مشیریه مصدوم کرده است. او پنج روز بعد از وقوع اسیدپاشی زمانی که به خانه‌اش بازگشت، از سوی پلیس بازداشت شد.

متهم به اسیدپاشی با صدور قرار قانونی روانه زندان شد. او با گذشت دو سال از این ماجرا دیروز برای آخرین جلسه بازپرسی به دادسرای جنایی تهران منتقل شد و به قاضی پرونده گفت: ما اهل افغانستان هستیم. همراه همسر و اعضای خانواده‌ام 17 سال قبل به تهران آمدیم. من و همسرم همیشه باهم اختلاف داشتیم. من مدام به رفتار همسرم شک داشتم و هر لحظه این سوءظن بیشتر می‌شد. همسرم از رفتارم همیشه عصبی و ناراحت بود و مدام رفتاری می‌کرد که من بیشتر شک کنم. یک روز فیلمی دیدم که در آن فردی برای زشت شدن دختر موردعلاقه‌اش روی او اسید پاشید. همین باعث شد من هم به قصد انتقامگیری از همسرم تصمیم به اسیدپاشی بگیرم. روز 27 مهر سال 94، با خرید بطری اسید از مغازه به خانه بازگشتم و درحالی‌که همسرم در خواب بود، روی او اسید پاشیدم. زمانی که مصدوم شد فرار کردم، اما بعد از پنج روز به خانه بازگشتم که فرزندانم مرا به پلیس لو دادند و بازداشت شدم.

متهم پس از اخذ آخرین دفاع در جلسه بازپرسی به زندان بازگشت و پرونده وی با صدور جلب به دادرسی به دادگاه ارسال شد تا بزودی به اتهام اسیدپاشی محاکمه شود.

کد خبر: ۴۶۶۸۵۴
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۶
تعداد نظرات: ۱ نظر
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
United States
|
۰۹:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۸
0
0
تحت تاثیر فیلم بودم تحت تاثیر شیشه بودم تحت تاثیر تریاک بودم عصبانی شدم یک لحظه نفهمیدم چی شد....معلوم است که تفاضل دیه هم در این مورد کارساز است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x