فیلم دوربین مداربسته از مردی که با چاقو در تعاونی شماره ۱۳ ترمینال جنوب به سه نفر حمله کرد منتشر شد. یک نفر در این حمله کشته شد.
آفتاب‌‌نیوز :
"در اوج عصبانیت و خشم ابتدا فردی را زدم که مرا برای خرید بلیط به تعاونی شماره ۱۳ هدایت کرده بود سپس به تعاونی رفته و دو نفر از کارکنان آن را با چاقو زدم ... "

به گزارش آفتاب‌نیوز، بعدازظهر روز گذشته وقوع یک درگیری خونین در تعاونی شماره 13 ترمینال جنوب به پلیس 110 اعلام و لحظاتی بعد مأموران کلانتری 208 پایانه جنوب به محل وقوع درگیری اعزام شدند.

با حضور پلیس در محل درگیری مشاهده شد مرد جوانی با چاقوی آشپزخانه به سه نفر حمله و آنها را زخمی کرده و قبل از فرار توسط شهروندان زمین‌گیر شده است که مأموران ضارب را بازداشت کردند همچنین سه مردی که در این حادثه مجروح شده بودند به بیمارستان منتقل شدند.

ساعتی پس از بازداشت متهم، یکی از مجروحان حادثه که ضربه چاقو به گردنش اصابت کرده بود، بر اثر شدت حادثه در بیمارستان جان خود را از دست داد که مراتب به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد.

متهم این حادثه در اظهارات اولیه به کارآگاهان گفت: صبح برای رفتن به سیرجان راهی ترمینال جنوب شده بودم و در ترمینال توسط یکی از عوامل تعاونی شماره 13 به تعاونی هدایت شده و برای ساعت 11:30 به مقصد سیرجان بلیط خریدم اما اتوبوس در ساعت مقرر و حتی ساعتی بعد از زمان اعلام حرکت، راه نیفتاد، هر زمان نیز که به باجه فروش بلیط مراجعه می‌کردم می‌گفتند اتوبوس تأخیر دارد و حرکت می‌کند در نهایت چند ساعت گذشت اما اتوبوس حرکت نکرد، من نیز به متصدی فروش بلیط مراجعه کرده و درخواست بازپس گرفتن پولم را کردم، آنها طفره رفته و گفتند که این کار امکان ندارد.

به گزارش تسنیم، وی ادامه داد: من از این کار آنها بسیار عصبانی شده بودم، آنها مرا مسخره کردند و جدی نگرفتند که من با مترو به منزل در نبرد رفتم و از داخل منزل چاقویی برداشته و چاقو را در لباسم مخفی کردم، سپس به ترمینال برگشته و در اوج عصبانیت و خشم ابتدا فردی را زدم که مرا برای خرید بلیط به تعاونی شماره 13 هدایت کرده بود سپس به تعاونی رفته و دو نفر از کارکنان آن را با چاقو زدم.

متهم این پرونده با دستور بازپرس امور جنایی تهران بازداشت شده و تحقیقات از وی ادامه دارد همچنین یکی از مجروحان این حادثه از بیمارستان ترخیص شده و مجروح دیگر تحت درمان است.


کد خبر: ۴۷۲۰۷۱
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۳
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x