رییس سرپرستی حوزه خوزستان بانک شهر، از توزیع ۵۲ هزار کارت شهروندی اروند به سازمان منطقه آزاد اروند و ساکنان این منطقه خبر داد.
آفتاب‌‌نیوز :
فرید جلالی عزیزپور رییس سرپرستی حوزه خوزستان بانک شهر با بیان این مطلب اظهار کرد: سازمان منطقه آزاد اروند با همکاری و حمایت بانک شهر اقدام به ارائه کارت شهروندی با هدف ارائه خدمات ویژه به ساکنان این منطقه کرده است.

وی با بیان اینکه این کارت حاوی اطلاعات زیادی از شهروندان، مدارک سجلی و اثبات سکونت در منطقه آزاد است، افزود: بانک شهر در راستای توسعه و رشد رفاه شهروندان در حال انعقاد تفاهم نامه‌هایی در حوزه‌های مختلف است.

جلالی عزیزپور بیان کرد: در حال حاضر این کارت به عنوان کارت شناسایی مورد استفاده قرار می‌گیرد، اما دارندگان این کارت‌ها در آینده‌ای نزدیک می‌توانند از تخفیفات و معافیت‌های مختلف بهره‌مند شده و علاوه بر انجام امور بانکی خود، امور اداری خود همچون امور پستی، استفاده از پارکینگ‌های عمومی، کارت پارک شهرداری، مراکز تفریحی و خرید، دانشگاه‌ها، پرداخت هزینه تاکسی و اتوبوس را نیز از طریق این کارت انجام دهند.

به گفته وی، تاکنون حدود ۵۲ هزار کارت شهروندی اروند در مراحل مختلف به سازمان منطقه آزاد اروند و ساکنان این منطقه تحویل شده است.

منبع: ایسنا
کد خبر: ۴۷۲۸۹۹
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۱
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x