اگر چه تجزیه جسد کار تشخیص هویت را برای پلیس دشوار کرده است، پلیس احتمال می دهد با توجه به لباس و کفشی که در کنار جسد پیدا شده قربانی یک مرد بوده باشد.
آفتاب‌‌نیوز : اگر چه تجزیه جسد کار تشخیص هویت را برای پلیس دشوار کرده است، پلیس احتمال می دهد با توجه به لباس و کفشی که در کنار جسد پیدا شده قربانی یک مرد بوده باشد.

کشف بقایای یک جسد تجزیه شده در یکی از جنگل های اسکاتلند کار تشخیص هویت را برای پلیس این کشور دشوار کرده است. پلیس اسکاتلند تحقیقات در خصوص شناسایی و همچنین علت مرگ این قربانی را آغاز کرده است. جسد روز یکشنبه در منطقه جنگلی دویلا در نزدیکی کینکاردین پیدا شد. گفته می شود قربانی آخرین بار تی شرت آبی رنگ و شلوار خاکستری بر تن داشته و ظاهرا از عینک آفتابی استفاده می کرده است. پلیس احتمال می دهد با توجه به لباس و کفشی که در کنار جسد پیدا شده قربانی یک مرد بوده باشد.

کشف جسد تجزیه شده و برهنه در دل جنگل + عکس

اسکات کانینگ هام، رئیس اداره جرم و جنایت اسکاتلند در این خصوص گفت: هنوز در خصوص مرگ این فرد و علت دقیق آن نمی توان اظهار نظر کرد و ما نیازمند تحقیقات و آزمایش‌های بیشتر روی جسد هستیم. تشخیص هویت این فرد در اولویت قرار دارد.
پلیس منطقه از ساکنان محلی خواسته تا هرگونه اطلاعات مربوط به شخصی که طی دو ماه اخیر مفقود شده است را در اختیار آنها قرار دهد


کد خبر: ۴۷۳۴۴۹
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۷
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x