مردی در ثانیه های آخر زندگی اش لو داد که پسرش او را کشته است.
آفتاب‌‌نیوز : مردی در ثانیه های آخر زندگی اش لو داد که پسرش او را کشته است.

ساعت 17:50 مورخه 12/05/1396 فردی با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس گرفت و عنوان داشت که داخل خانه اش مورد اصابت ضربات چاقو قرار گرفته و نیاز به کمک دارد ؛ بلافاصله با دریافت نشانی فرد تماس گیرنده در منطقه ی لویزان – خیابان شهید فرشادی ، موضوع به کلانتری 102 پاسداران اعلام و همزمان ، مأموران کلانتری 102 بهمراه تیم اورژانس در محل حاضر شدند . 

لو رفتن قاتل در آخرین کلام مقتول!+ عکس

با ورود مأموران به داخل یک خانه مسکونی ، پیرمردی ضمن معرفی خود بنام "ذبیح الله" ( متولد 1320 ) در اظهاراتی کوتاه به مأمورین اعلام داشت که توسط پسرش بنام مجید ( متولد 1363 ) مورد اصابت ضربات چاقو قرار گرفته است .

با وجود انتقال "ذبیح الله . ر" به بیمارستان و انجام اقدامات درمانی ، در مورخه 13/05/1396 به کلانتری 102 پاسداران اعلام شد که این شخص به علت خونریزی و جراحت های شدید ناشی از اصابت جسم تیز به قسمت های مختلف بدن ( کمر ، کتف و گردن ) فوت نموده است .

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "قتل عمـد" و به دستور بازپرس شعبه پنجم دادسرای ناحیه 27 تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با انجام تحقیق از خانواده ی مقتول اطلاع پیدا کردند که "مجید" اعتیاد شدیدی به مصرف موادمخدر دارد و یک بار نیز پدرش او را به قصد ترک مصرف موادمخدر به کمپ ترک اعتیاد منتقل نموده ؛ پس از آن و بواسطه ادامه اعتیاد مجید به مصرف موادمخدر اختلاف شدیدی مابین این پدر و پسر ایجا شده بود .

با توجه به بلامکان بودن "مجید" ، کارآگاهان با انجام تحقیقات پلیسی موفق به شناسایی محل تردد مجید در محدوده خیابان جشنواره در شرق تهران شده ، این محل را تحت مراقبت های نامحسوس پلیسی قرار داده و سرانجام در ساعت 23:00 دوشنبه مورخه 10/07/1396 موفق به دستگیری مجید شدند .

مجید در همان اظهارات اولیه صراحتا به ارتکاب جنایت و ضرب و جرح شدید پدرش با سلاح سرد اعتراف کرد و در خصوص روز حادثه به کارآگاهان گفت : "روز حادثه ناگهان پدرم شروع کرد به مسخره نمودن من ؛ من نیز چاقو کشیده و چند ضربه ی چاقو به او زده و به سرعت از خانه خارج شدم " .

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : " با توجه به اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت ، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس محترم صادر و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت "
کد خبر: ۴۷۹۵۰۵
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۹
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x