کد خبر: ۴۸۳۵۶۰
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۰
تعداد نظرات: ۱۰ نظر
پدر اهورا در گفتگو با گروه جنایی رکنا از ناگفته های زندگی شخصی خود با همسر سابقش پرده برداری کرد.
آفتاب‌‌نیوز : پدر اهورا در گفتگو با گروه جنایی رکنا از ناگفته های زندگی شخصی خود با همسر سابقش پرده برداری کرد.

دم دمای غروب جمعه بود که جواب تماسم را داد. غم سنگینی در صدایش پنهان بود، در ابتدای جوانی سیاهپوش دردانه پسرش شد، بی آنکه بداند اهورایش قربانی چه کینه و قساوتی شد.

مادر اهورا را تیرماه طلاق دادم او قانونا نمی توانست صیغه شود / ناگفته های پدر اهورا از زندگی و طلاق + عکس

سقوط یک فرشته
دل پری از قضاوت های مردم داشت، می گفت برای چه خواننده مملکت بی آنکه چیزی بداند تهمت می زند، من از روی هوس ازدواج نکردم، من  هفت سال با این زن زندگی کرده بودم، سال پنجم زندگیمان بچه دار شدیم، کسی چه می داند داخل زندگی من چه می گذشت. در آن زمان این زن برای من فرشته بود، او هم مانند من تنها فرزند خانواده خود بود، البته خانواده هایمان مخالفت هایی داشتند اما اصرار خودمان بود و بالاخره ازدواج کردیم، اما با تولد اهورا رفتار همسرم رفته رفته تغییر کرد، چیزهایی از او می دیدم که برایم غیر قابل باور بود، در مسائل شخصی او چیزهایی می دیدم که در خور من نبود، اختلافاتمان بالا گرفت و اولین بار خودش بحث طلاق را مطرح کرد اما من نپذیرفتم و از اوایل مهر سال گذشته تا روز 23 بهمن همان سال بخاطر اهورا جنگیدم اما او قبول نکرد و بالاخره جدا شدیم، این در حالی بود که خود ما هیچ وقت نمی توانستیم مسئله طلاق را درک کنیم اما خودمان هم دچار همین مسئله شدیم.

منشا تغییرات شخصیتی
از او در مورد چرایی تغییر رفتار همسر سابقش پرسیدم، ذهنش به ابتدای تجربه زندگی مشترکش رفت و گفت: در ابتدا زندگیمان دستفروشی می کردیم، کم کم مغازه گرفتم، همسرم مغازه جداگانه ای داشت من هم مغازه دیگری اما با این حال هزینه های هر دو مغازه پای من بود ولی درآمد حاصل از آن برای خودش بود، در آن زمان بود که دوستانی دور او را فراگرفتند که تاثیر فراوانی روی شخصیت همسر سابقم گذاشتند، یکی از آن ها فروشنده مغازه خودش بود.

همسر یا دوست پسر؟!
به او گفتم چه زمانی متوجه ازدواج مجدد همسر سابقش شد، فرکانس صدایش تغییر کرد و گفت: اصلا ازدواجی در کار نیست، اگر ازدواج رسمی شده بود باید حضانت بچه به من داده می شد، سوم تیر ماه امسال مهر طلاق در شناسنامه همسر سابقم خورد، طبق قانون سه ماه و ده روز بعد امکان صیغه برای او وجود داشت این در حالی است که یک ماه و نیم است که از مهلت صیغه نامه آن ها می گذرد.

عکس معنادار قاتل اهورا
میلاد در ادامه گفت: قرار ما از ابتدا برای دیدن اهورا در روزهای سه شنبه بود، تا اینکه در دو ماه اخیر و درست همزمان با آشنایی همسر سابقم با قاتل این قرار به هم ریخت. 15 روز پیش از حادثه نیز با همسر سابقم سر این موضوع بحث کردم و او به بهانه های مختلف مانع دیدار من و اهورا می شد تا اینکه فهمیدم با پسری در ارتباط است، پس از این ماجرا یک شب فردی در تلگرام من ملحق شد، زمانی که عکس او را باز کردم  فهمیدم همان شخصی است که همسر سابقم با او در ارتباط است، آن عکس نیز عکسی بود که قاتل انگشت خود را به حالت توهین به سمت عکس اهورا گرفته بود.

ماجرای فریادهای اهورا چند روز پیش از قتل
میلاد در ادامه ماجرا به خبرنگار رکنا گفت: یک هفته پیش از حادثه نیز مدیر ساختمان به مغازه من آمد و گفت که آقایی با همسر سابق من در ارتباط است و در این مدت نیز یک بار صدای فریادهای اهورا را نیز شنیده اند اما زمانی که همسایه ها جلوی در رفتند کسی پاسخ آن ها را نداد، تصمیم گرفتم شکایت کنم تا بتوانم اهورا را پیش خود نگهدارم، همسایه ها نیز بخاطر رفت و آمدهای ناجور قصد شکایت داشتند، اما فرصتی نماند و اهورا قربانی نیت کثیف این مرد شد.

ناگفته های اهورا که به گور رفت
پدر اهورا به  رکنا گفت: از زمانی که همسر سابقم با این مرد در ارتباط بود دیگر نگذاشت تا اهورا را ببینم و من تصور می کنم که آن ها ترس از این داشتند که اهورا من را ببیند و چیزهایی بگوید که به نفع آن ها نباشد.

با مرگ اهورا ناگفته های این کودک دو ساله نیز برای همیشه در سینه او پنهان ماند، ناگفته هایی که شاید بخشی از آن ها در اعترافات قاتل سنگدل فاش شود.
آخرین باری که اهورا قربانی تجاور شد زمانی بود که به قتل رسید اما هنوز مشخص نیست که این سناریوی شوم اولین بار نیز بود باشد
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۱۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۹
1
3
هر چه از سبک زندگی پیامبر فاصله بگیری، چنین انسانهای کثیفی به انسان نزدیکتر می شوند و کارهای کثیف خود را عملی می کنند، نتیجه دوری از اهل بیت و گوش ندادن به دستورات آنها، گرفتار شدن در هوس های جنسی.
نگار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۹
1
0
الهی بمیرم برای اهوراکوچولو
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۹
0
1
لعنت بر این مادر هوس باز
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۹
1
1
مسخره بازی چیه صیغه کدامه؟ ا.....................
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
0
0
نکته مشترک این جنایت با جنایت های قبلی اینه که مادر های قبلی هم طلاق گرفته بودند و از بچه سرپرستی می کردند.!!! زنی که همش دنبال صیغه شدن با مردای هوس بازه
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۸/۰۱
0
0
به نظر من مقصر اصلی این ماجرا اول مادر اهورا هست که بچه اش رو قربانی هوس خودش کرد دوم پدر اهورا هست که بی تفاوت شد به خبر اذیت شدن بچه اش قبل فاجعه و دوری دوماهه اش از فرزندش و سوم اون شیاد فرصت طلب
نور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۸/۰۲
0
1
در زمان دانشجوییم آپارتمان دخترعمه ام رو رهن کرده بودم ،طبقه پایین یک پرستار که شوهرش مرده و بایک کارمند بانک صیغه کرده بود با دختر15-16ساله اش و یک پسر کمتر از یک سال که از صیغه اش بود زندگی میکرد روزها وقتی بیمارستان بود مرد میومد و به بهانه بستنی دادن سعی میکرد دخترو وادارکنه درو باز کنه اما مادرش دروقفل میکرد و کلید و با خودش میبرد وقتی هم خودش خونه بود مرد بیتشر از زن دختررو اذیت میکرد ظفلی جیغ میزد بیرون میدوید ...زنها برای اینکه مردی رو داشته باشند برای حمایت شدن گاهی بچه هاشونو فدا میکنن ..این وحشتناکه ...باید مثل کشورای دیگه یک نهاد دولتی به این بچه ها سر بزنه و مراقبشون باشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۸/۰۲
1
0
هیچکس خودشو جای یک زن تنها و بی پناه با شکم گرسنه قرار نمیده.فقط فحش و ناسزا.ببینید اون بدبخت برای یه لقمه نون سرکار بوده.شما خرجشو میدادید ؟؟؟؟؟؟؟؟!
ليلا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۸/۰۳
0
1
سلام لطفا نظرات بقيه راهم تأييد بفرماييد تا هم وطن معظم ١٤٠٤٣ براي چنين گرگهايي دل نسوزاند تا واژه تنها وبي پناه را براي زني كه فرزندش رادركنار يك جاني گذشته بكار نبرد تا واژه يك لقمه نآن را براي كسي كه فرزندش را رها كرده ننويسند
شناسا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۸/۰۶
0
0
خداوند نگذرد از گناه کسانی که زندگی ما را در فقر و نکبت و ننگ و تباهی غرق کنه .
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x