سر جوان در نقش جن گیر و رمال با مسموم کردن آب طلا طعمه هایش را در خانه شان بیهوش کرد و سپس دست به سرقت میلیونی زد.
آفتاب‌‌نیوز : سر جوان در نقش جن گیر و رمال با مسموم کردن آب طلا طعمه هایش را در خانه شان بیهوش کرد و سپس دست به سرقت میلیونی زد.

به گزارش رکنا،  یکم آذرماه امسال  و از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 وقوع یک فقره سرقت منزل در خیابان حاجی پور به کلانتری 118 ستارخان اعلام شد .

مالباخته در اظهاراتش اعلام کرد که همسر و دخترش جهت باطل کردن طلسم و جادو ، شخصی به نام "اصغر . م" را به خانه شان دعوت کرده و این شخص با دادن نوشیدنی مسموم اقدام به بیهوش کردن آنها و در ادامه سرقت 20 میلیون تومان طلا و جواهرات آنها کرده است.

نقشه کثیف مرد جن گیر برای مادر و دختر تهرانی +عکس

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "سرقت منزل به شیوه بیهوشی" و به دستور دادیار شعبه دوم دادسرای ناحیه 34 تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .
 
اظهارات دختر مالباخته :
دختر مالباخته که سارق ( اصغر . م ) توسط او و جهت جن گیری و باطل کردن طلسم !! به خانه دعوت شده بود ، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : " اصغر همکلاسی بنده در دانشگاه است ؛ زمانیکه وی در جریان مشکلات خانوادگی ما قرار گرفت ، اصرار بر این داشت که من جد بدی دارم !! و به همین علت زندگی ما خراب شده است ؛ در ابتدا عنوان داشتم که این داستان ها را قبول ندارم اما او اصرار بر این داشت که اجازه دهم تا او کارش ( جن گیری و باطل کردن طلسم ) را انجام دهد و ... ؛ نهایتا با اصرار اصغر قبول کردیم تا او به منزل ما بیاید " .
دختر مالباخته در ادامه اظهاراتش به کارآگاهان گفت : " زمانیکه اصغر به خانه ی ما آمد ، جهت باطل کردن طلسم درخواست طلا و جواهرات داخل خانه را کرد ؛ طلا و جواهرات را داخل ظرف آبی قرار داد ؛ بعد از انجام کارهای رمالی ، ایشان ظرف آب طلا!! را به من و مادرم داد و عنوان داشت که باید این آب را بنوشیم ؛ به محض نوشیدن آب ، من و مادرم هر دو نفرمان بیهوش شدیم تا اینکه پس از گذشت 4 یا 5 روز در بیمارستان به هوش آمدیم . آن زمان متوجه شدیم که پدرم پس از تماس مکرر با من و مادرم ، نگران ما شده و پس از مراجعت به خانه ما دو نفر را با حالت بیهوش پیدا کرده و بلافاصله هر دو نفرمان را با کمک اورژانش به بیمارستان منتقل کرده اند" .

دستگیری متهم :
با شناسایی اصغر . م ( 37 ساله ) محل سکونت وی در منطقه یافت آباد شناسایی و در مورخه 7 آبانماه دستگیر شد ؛ متهم پس از انتقال و دستگیری به پایگاه دوم پلیس آگاهی صراحتا به سرقت طلاجات اعتراف کرد و عنوان داشت که این طلاجات را تنها به قیمت 3 میلیون تومان ! فروخته است که در ادامه خریدار اموال مسروقه نیز در منطقه نازی آباد شناسایی و قسمتی از طلاجات مسروقه کشف شد .
سرهنگ کارآگاه سعدالله گزافی ، رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : با توجه به اعتراف صریح متهم ، قرار قانونی از سوی دادیار محترم پرونده صادر و تحقیقات تکمیلی از متهم در دستور کار کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

کد خبر: ۴۸۷۴۸۰
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۲
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x