اصلا از این تجلیل راضی نیستم/فدراسیون به من لطف کرد
ملی پوش کشتی آزاد ایران که با نماینده رژیم صهیونیستی در جریان مسابقات جهانی روبرو نشده بود، از رفتار مسئولان انتقاد کرد.
آفتاب‌‌نیوز :
چند روز بعد از اتفاقاتی که برای علیرضا کریمی در مسابقات کشتی آزاد قهرمانی امیدهای جهان رخ داد؛ وزارت ورزش سعی کرد از این کشتی گیر تجلیل کند. روز گذشته وزیر ورزش در جمع روسای فدراسیون های ورزشی به این کشتی گیر به خاطر روبرو نشدن با نماینده رژیم صهیونیستی جایزه ای اهدا کرد.

به گزارش آفتاب‌نیوز، با این حال علیرضا کریمی در گفت و گویی که امروز با رادیو تهران داشت، به شدت از مسئولان انتقاد کرده است.

اظهارنظر تند علیرضا کریمی علیه مسئولان/از من سوءاستفاده سیاسی کردند؛ گفتند با رییس‌جمهور جلسه داری!

گفتند با رییس جمهور جلسه داری!

دیروز با من از طرف استان تماس گرفتند. گفتند که جلسه خصوصی با وزیر و رییس جمهور داری. من هم به آنجا رفتم؛ اما متوجه شدم که برنامه چیز دیگری است. فکر می کنم قصدشان سوءاستفاده بود که فقط بگویند از من تجلیل کردند تا حواشی بخوابد.

قصدشان از من سوءاستفاده سیاسی بود

من گوشی ام را خاموش کرده بودم و نمی خواستم صحبت کنم. با پدرم تماس گرفتند و گفتند که وزیر می خواهد با رییس جمهور در یک جلسه خصوصی شرکت کند و من هم به آنجا رفتم. من ناراحتم از اینکه خیلی ها می خواهند از من سوءاستفاده سیاسی و استفاده ابزاری کنند.

اصلا از این تجلیل راضی نیستم

من اصلا از این تجلیل راضی نبودم و اصلا در جریان این برنامه هم نبودم. در واقع در عمل انجام شده، قرار گرفتم. دیروز کلا ۱۰ سکه به من دادند. دیروز اصلا در جریان برنامه نبودم و رفتم و دیدم که دوربین و خبرنگار آنجاست. بازهم می گویم که فکر می کنم قصدشان سوءاستفاده بوده است.

می‌خواهم قویتر از گذشته برگردم

درباره آینده هم باید بگویم که مثل همیشه و قویتر بار دیگر شروع کنم تا بتوانم در مسابقات آینده به چیزی که می خواهم برسم.

از علیرضا رضایی تشکر می کنم

باید از همه و بیشتر باید از علیرضا رضایی تشکر کنم. او در این مدت زحمات زیادی کشید. هیچ کس در آن شرایط قبول نمی کرد که هدایت تیم امید را قبول کند؛ اما رضایی آمد و زحمت کشید و پای همه ناکامی ها هم ایستاد.

کشتی‌گیران درآمد خوبی ندارند

از نظر درآمدی شرایط کشتی گیران اصلا خوب نیست. کشتی گیران مشکلات زیادی دارند چون اکثر آنها از قشر ضعیف جامعه هستند. این ضربه بزرگی به کشتی گیر است، چون نمی تواند خوب تمرین کند.

فدراسیون به من لطف کرد

قرار بود هر کسی در مسابقات امیدهای جهان مدال طلا بگیرد، مجوز حضور در انتخابی تیم ملی را کسب کند. متاسفانه برای من شرایطی رخ داد که نتوانستم به مدال برسم و فدراسیون لطف کرد که به من سهمیه داد.

منبع: ورزش سه
کد خبر: ۴۹۲۵۳۴
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۷
تعداد نظرات: ۶ نظر
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۶
ناشناس
|
United States
|
۱۶:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
1
4
بنده خدا حداقل این کشتی را میبردی و در دور بعد اصلا کشتی نمیگرفتی دل دردی و سرگیجه ای ناراحتی قلبی ظاهری و آپاندیسمی و کشش و ضربه عضلاتی چه فراوانه کلک
محمدرضا پیروی
|
United Arab Emirates
|
۱۷:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
1
4
با این کشتی گرفتنت
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
0
3
های های سیاست با انسانها چیکار میکنی
شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۰
1
4
بابا تو آمالت ده تا سکه بود که گرفتی و کلی خوشحال شدی دیگه چی میگی...
محمد راسخ نژاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۰
0
4
اینکه یک ورزشکار به یکی ببازد تا روبروی دیگری قرار نگیرد هیچوقت کارایی نداشته و نخواهد داشت . چون بهرحال باخته ای و با فرد موردنظر اصلا روبرو نشده ای . طبعا در سوابق ورزشی هم همین باخت و همین عنوان کسب شده ثبت و ظبط میگردد . ورزشکار باید نهایت تلاش خود را بکار بندد تا در هر بازی بهترین نتیجه ی ممکن را رقم بزند . حالا اگر در هر مرحله ای قرار است با کسی روبرو نشود همانجا تصمیم خود را اعلام نماید . شاید تاوانی هم داشته باشد . بله تصمیمهای سخت ولی مهم همیشه ممکن است مشکلاتی هم همراه داشته باشد . ولی در عوض نمود و جلوه پیدا میکند و به چشم میاید . این شکلی که تا حالا عمل شده فقط "خوش بحال" ورزشکار مورد نظر میشود و بس .
سید مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۳
0
0
اگر به روسیه نمی باخت ... و از کشتی گرفتن مقابل اسرائیل امتناع میکرد... اتحادیه ی جهانی کشتی فدراسیون را جریمه می کرد...
اینها برای این که متحمل اون جریمه نشن... خواستند کار را طبیعی جلوه بدهند برای همین مصنوعی به روسیه باخت!!
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x