دو مرد افغان که پسر جوانی را ربوده و پس از سرقت خودرواش، او را داخل چاهی انداخته بودند، در دادگاه کیفری تهران محاکمه خواهند شد.
آفتاب‌‌نیوز : پدر سالخورده این جوان چندی پیش با مراجعه به پلیس گفت: «مرد ناشناسی با من تماس گرفته و گفته پسرم را ربوده‌اند. آنها تهدید کرده‌اند اگر 300 میلیون تومان پول نقد به آنها پرداخت نکنم پسرم را می‌کشند.»

با گذشت ٢٣ روز از ناپدید شدن پسر جوان، مأموران پلیس دماوند در پی تماس مرد میانسالی خود را به چاه متروکه‌ای در کنار یک باغ رساندند. این مرد به پلیس گفته بود: «در حال عبور از کنار چاه بودم که صدای ناله‌ای به گوشم رسید. ابتدا تصور کردم خیالاتی شده‌ام. اما قدم بعدی را که برداشتم دوباره صدایی شنیدم و وقتی به دهانه چاه رفتم متوجه شدم پسری داخل چاه است.»
بدین‌ترتیب مأموران پسر جوان را که راننده یک شرکت مسافربری آنلاین است از چاه بیرون کشیدند. او نیز به مأموران گفت: چند روز قبل دو مرد افغان و یک مرد ایرانی به‌عنوان مسافر سوار ماشینم شدند. آنها از من خواستند به دماوند بروم. اما وقتی به مقصد رسیدیم تلفن همراه و سوئیچ ماشینم را گرفتند و مرا داخل چاه انداختند.»

به دنبال این اظهارات، مأموران توانستند 2 نفر از ربایندگان را دستگیر کنند و جست‌و‌جو برای یافتن آدم ربای دیگر ادامه دارد. ازسوی دیگرقراراست پرونده بزودی و برای رسیدگی به اتهام دو متهم به‌دادگاه ارسال شود.

منبع: ایران
کد خبر: ۵۰۰۹۸۰
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۷
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x