loading...
کد خبر: ۵۰۱۲۷۲
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۳
مرد جوان که تازه صاحب فرزند شده به خاطر مشکلات مالی دست به سرقت صندوق صدقات پمپ بنزین زد.
آفتاب‌‌نیوز :
چندی قبل فیلمی در شبکه های مجازی پخش شد که نشان از دزدیدن صندوق صدقات یکی از پمپ بنزین های شهر آبادان داشت که در این مرحله تیمی از ماموران کلانتری 13 قدس برای دستگیری عامل این سرقت Stealing ها وارد عمل شدند.

ماموران در این مرحله به بررسی فیلم دوربین مداربسته پمپ بنزین پرداختند و مشاهده کردند مرد جوانی سوار بر خودرویش وارد پمپ بنزین شده و در یک لحظه اقدام به سرقت صندوق صدقات داخل پمپ بنزین می کند.

تیم پلیسی با توجه به تصویری که از سارق جوان به دست آورده بودند تحقیقات خود را آغاز کردند و تجسس های پلیسی ادامه داشت که مرد میانسالی در تماس با ماموران از دزدیده شدن چند بسته لباس که از تهران خریده بود خبر داد.

ماموران در این مرحله پای در محل سرقت که در ترمینال بیرون شهر آبادان بود گذاشته و مرد میانسال که طعمه سارق جوان شده بود به ماموران گفت: مغازه لباس فروشی در بازار Store آبادان دارم و همیشه از اجناس مغازه ام را از تهران تهیه می کنم که امروز پس از خرید لباس های زنانه از تهران به آبادان آمدم و داخل حیاط ترمینال منتظر ماشین بودم که اجناس را به مغازه ببرم که در یک چشم بهم زدن لباس هایی که خریده بودم به سرقت رفت.

ماموران کلانتری 13 قدس در این شاخه از تحقیقات به سراغ دوربین های مداربسته داخل ترمینال پرداختند و با صحنه عجیبی روبرو شدند.

ماموران مشاهده کردند که دزد The Thief صندوق صدقات پمپ بنزین این بار در ترمینال مسافربری دست به سرقت زده است.

ردیابی های پلیس Police ادامه داشت تا اینکه ساعت 8 شامگاه یکشنبه 17 دی ماه بود که مرد میانسال که طعمه سارق تازه کار قرار گرفته بود در تماس با پلیس از دزد لباس های در مغازه خبر داد.

بدین ترتیب تیمی از ماموران به مغازه لباس زنانه فروشی در بازار آبادان مراجعه کرده و سارق جوان را دستگیر کردند.

صاحب مغازه لباس زنانه فروشی به ماموران گفت: پس از سرقت لباس هایم در حیاط ترمینال وقتی فیلم دوربین مداربسته را مشاهده کردم تصویر سارق جوان را به خاطر سپردم تا اینکه امشب دزد لباس ها برای فروش لباس های سرقتی به مغازه ام مراجعه کرد که خیلی زد او را شناختم و تا آمدن ماموران او را داخل مغازه سرگرم کردم تا پلیس رسید.

دزد تازه کار ابتدا خود را بیگناه معرفی کرد اما وقتی در برابر فیلم دوربین مداربسته پمپ بنزین و ترمینال بیرون شهر قرار گرفت به ناچار لب به سخن باز کرد.

سارق جوان که در یک آژانس تاکسی کار می کند به ماموران گفت: 3 روز قبل فرزندم به دنیا آمد ، شرایط مالی ام بد شده بود و نیاز به پول داشتم به همین خاطر وقتی به پمپ بنزین رفتم تصمیم به سرقت صندوق صدقات آنجا گرفتم و پس از آن نیز وقتی یک مسافر را به ترمینال بیرون شهر رساندم ، در حیاط ترمینال چند بسته لباس بسته بندی شده مشاهده کردم که در یک لحظه با غفلت صاحب آنها دست به سرقت زدم.

بنا به این گزارش، سرهنگ سید محسن تقی زاده رییس پلیس آبادان با اعلام این خبر گفت: سارق تازه کار برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پلیس آگاهی آّبادان قرار گرفته است. 

رکنا 
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
loading...
پربحث ترین عناوین
x