کد خبر: ۵۰۱۸۸۵
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۲
مایکل داگلاس در اقدامی عجیب پیشاپیش هر گونه ادعای آزار و سوءاستفاده جنسی علیه خود را رد کرد.
آفتاب‌‌نیوز :
مایکل داگلاس ستاره سینمای هالیوود و فرزند کرک داگلاس مدعی است که نشریه هالیوود ریپورتر به دنبال انتشار گزارشی است که در آن مایکل داگلاس متهم به آزار جنسی می‌شود.

او پیش از انتشار این گزارش اعلام کرد که تمام ادعاهایی که در این گزارش مطرح خواهد شد، نادرست و جعلی است. به گفته داگلاس زنی که او را متهم به آزار جنسی و رفتار نامناسب کرده است، سه دهه پیش از این در کمپانی او مشغول به کار بود.

بازیگر وال‌ استریت درباره هویت زن مذکور چیزی به زبان نیاورد اما اعلام کرد که او را به دلیل عملکرد نامناسب حدود سه دهه پیش از کمپانی خود کنار گذاشته است.

اعتراف عجیب بازیگر معروف / من هیچ زنی را تاکنون آزار نداده ام/عکس
نشریه هالیوود ریپورتر نیز حاضر به تایید یا رد وجود چنین گزارشی درباره مایکل داگلاس نشد.

داگلاس امیدوار است که با سخن گفتن درباره این موضوع پیش از انتشار آن، تاثیر مخرب آن را بر شهرت و زندگی خود کاهش دهد. او در این باره گفت:‌می‌توانستم منتظر بمانم تا داستان منتشر شود که بدون شک بی‌درنگ به تمام رسانه‌ها راه پیدا می‌کرد. آن‌گاه من باید در جایگاه متهم از خودم دفاع می‌کردم یا به جای آن می‌توانستم اندکی پیش از انتشار داستان به مردم توضیحاتی ارائه کنم.

بازیگر کهنه‌کار سینمای هالیوود تایید می‌کند که گاهی برای ارتباط با اطرافیانش از الفاظ نامناسبی استفاده می‌کند. او در این باره گفت: متاسفم اگر با این سخنان دوستانم را آزردم. اما این داستان واقعا مخرب است و می‌تواند تاثیر بسیار عظیمی بر زندگی و کار من بگذارد.

رکنا 

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x