loading...
کد خبر: ۵۱۱۴۱۸
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۱
به تازگی سیستمی برای پاکسازی روده ابداع شده است که امکان بررسی دقیق روده را برای پزشکان فراهم می‌کند.
آفتاب‌‌نیوز :
سیستم پاکسازی روده "Pure-Vu" موفق شد گواهینامه استاندارد "سی ای" (CE) اروپا را دریافت کند. این سیستم، برای کاهش نیاز به سرعت و اطمینان از بررسی واضح روده، طراحی شده است.

اهمیت این فناوری به این دلیل است که بسیاری از بیماران بدون پاکسازی کامل روده‌ها برای "پس‌روده‌بینی" یا "کلونوسکوپی" (colonoscopy) مراجعه می‌کنند و این موضوع، مشاهده پولیب‌ها و جراحات را برای پزشک دشوار می‌سازد.

ابداع سیستم پاکسازی روده+عکس

به گزارش ایسنا و به نقل از مدگجت، متخصصان بالینی، با استفاده از سیستم "Pure-Vu" می‌توانند داخل روه‌های بیمار را شست‌وشو دهند و روده را با وضوح چشمگیری بررسی کنند.

این سیستم قابلیت کار کردن با بیشتر دستگاه‌های کلونوسکوپی را که امروزه مورد استفاده هستند، دارد و برای شست‌وشو و تخلیه روده، چهار آب‌پاش با قدرت مکش را مورد استفاده قرار می‌دهد.

یک پدال پا برای به کارگیری آب‌پاش‌ها استفاده می‌شود و به پزشک این امکان را می‌دهد که محتویات روده را در هر قسمتی که مانع دید واضح می‌شود، هدف قرار دهند و از میان بردارند.

هرگونه مانعی داخل کانال مکش، به سرعت تشخیص داده می‌شود و سیستم به طور خودکار، خود را تمیز می‌کند و تخلیه روده را از سر می‌گیرد.


ابداع سیستم پاکسازی روده+عکس

این ابزار، مانع دید دستگاه یا عملکرد کانال‌ها نمی‌شود؛ بنابراین می‌توان بافت‌برداری و روش‌های دیگر را با آن انجام داد.


بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
loading...
پربحث ترین عناوین
x