کد خبر: ۵۱۲۴۹۲
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۸
بزرگترین مصاحبه شغلی ایران، روز چهارشنبه، 16 اسفندماه در محل مصلای تهران با بازدید دکتر سورنا ستاری، معاون‌ علمی‌وفناوری رییس‌جمهور برگزار خواهد شد.
آفتاب‌‌نیوز :
این رویداد که از ماه‌ها پیش در سراسر کشور با بیش از صد هزار داوطلب شروع به کارکرده بود، اکنون بعد از برگزاری دو مرحله و هفت رویداد استانی با 10 هزار مصاحبه شغلی به نقطه نهایی خود رسیده است.
 
اولین آزمون ملی استخدام شرکت‌های خصوصی و دانش‌بنیان با تکیه بر تجارب موفق داخلی و بین‌المللی طراحی شده است. سنجش دانش‌ها و مهارت‌ها متناسب با ارزیابی و تحلیل نیاز بیش از 1000 شرکت ارزیابی می‌شود.

اولین آزمون ملی استخدام شرکت‌های خصوصی و دانش‌بنیان در 266 عنوان پرکاربرد شغلی برگزارشده است. در این آزمون داوطلبان در هشت دسته شغلی ازجمله اجرایی و فنی، بهداشت، درمان و مراقبت، خدماتی و رفاهی و آموزشی، طراحی و رسانه‌ای، بازاریابی و فروش، فناوری اطلاعات، مهندسی، مدیریت و مالی، حقوقی و اداری سنجیده خواهند شد.

بر اساس اعلام دبیرخانه اولین آزمون استخدام شرکت‌های خصوصی و دانش‌بنیان، پس از این مرحله، فرآیند معرفی داوطلبان پذیرفته‌شده به شرکت‌های خصوصی و دانش‌بنیان آغاز خواهد شد.

ایسنا 
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x