رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از ساخت ۱۸ سوله جدید مدیریت بحران در سال ۹۷ خبر داد.
آفتاب‌‌نیوز :
احمد صادقی رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهراناحمد صادقی  درباره آخرین وضعیت سوله‌های مدیریت بحران در شهر تهران اظهارکرد:‌ در خصوص سوله‌های مدیریت بحران و کاربری و نحوه فعالیت و سایر امور مربوط به آن با دستور شهردار تهران کمیته‌ای تشکیل شد.  اعضای این کمیته بنده، معاونت امورمناطق، معاونت  اجتماعی و فرهنگی و معاونت برنامه ریزی شهرداری تهران هستند که جلسات مربوط به آن برگزار خواهد شد. 

وی با بیان اینکه در کمیته در مورد نحوه واگذاری مستند و نوبتی این سوله‌ها به مدیریت بحران و پس‌گیری آن‌ها بحث و اقدام خواهد شد، اظهار کرد: باید تمامی این سوله‌ها به کارکرد اصلی خود برگردند.

رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران  همچنین در مورد اقدامات مدیریت شهری برای ساخت سوله‌های جدید در تهران گفت: امسال با توجه به اهمیتی که مدیریت شهری اعم از شورای شهر و شهرداری تهران نسبت به موضوع بحران و مدیریت بحران در تهران داشتند، ۱۸ میلیارد تومان بودجه برای سال ۹۷ مصوب و مقرر شد تا این مبلغ برای ساخت سوله‌های جدید در تهران هزینه شود.

صادقی درباره اینکه با ۱۸ میلیارد تومان چند سوله ساخته خواهد شد به ایسنا گفت:‌ این مبلغ برای ساخت ۱۸ سوله جدید است که مکان یابی آن هم انجام شده است. 

رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران درباره اینکه تهران به چند سوله مدیریت بحران احتیاج دارد، اظهارکرد:‌ما باید در ۱۵۰ ناحیه سوله داشته باشیم و در واقع در حال حاضر ۳۶ سوله کم داریم که ۱۸ سوله از این ۳۶ مورد کسری در سال ۹۷ ساخته خواهد شد.

ایسنا 
کد خبر: ۵۱۲۸۷۵
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۹
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x