loading...
کد خبر: ۵۱۳۶۹۲
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۶
بازیکنان العین با اعمال تاخیر در شروع بازی، سعی در جلوگیری از حملات استقلال و فرار از فشار تشویق هواداران این تیم دارند.
آفتاب‌‌نیوز :
بازیکنان العین برای فرار از فشار اولیه استقلال به دروازه این تیم شروع به اعتراض به داور مسابقه کردند که با بی اعتنایی داور چینی همراه بود.

علی رغم حضور بیش از حد هواداران در ورزشگاه، تعداد زیادی از هواداران استقلال هم به دلیل نبود بلیت از ورزشگاه به خانه هایشان برگشتند.

هواداران استقلال در دقایقی از بازی به صورت همه جانبه شروع به اجرای تشویق ایسلندی کردند.

هواداران استقلال مطابق بازی های گذشته و در دقیقه ۲۲ مرحوم منصور پورحیدری پیشکسوت تیمشان را تشویق کردند و یاد او را زنده نگه داشتند.

بعد از اشتباه پژمان منتظری در دفع توپ و استفاده عبدالرحمان از این اشتباه و زدن توپ به دیرک دروازه، سایر بازیکنان استقلال به مدافع و کاپیتان تیمشان روحیه دادند.

بعد از خطاهای مکرر بازیکنان العین روی بازیکنان استقلال، داور چینی بازیکن این تیم را جریمه کرد.
کمک داور چینی بازی در اواسط نیمه نخست به کادرفنی العین به خاطر حضور پر تعداد در محوطه فنی تذکر داد.

بعد از خطای پنالتی روی اسماعیلی، ابراهیمی و تیام برای زدن پنالتی جلو آمدند که ابراهیمی برای دلجویی از مهاجم تیمش ضربه پنالتی را به او داد و تیام هم گل نخست تیمش را زد.

بعد از گل استقلال، در طبقه دوم ورزشگاه، هواداران شروع به روشن کردن مواد دودزای آبی رنگ کردند.

به گزارش ایسنا، با اتمام نیمه نخست بازی، مربیان العین داور مسابقه را احاطه کردند و قصد برخورد فیزیکی با او را داشتند که ناظر بازی به این ماجرا ورود کرد و مربیان العین هم دست از کار غیراخلاقی خود برداشتند.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
loading...
پربحث ترین عناوین
x