کد خبر: ۵۲۷۹۱۷
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۰
مردی که متهم است دخترش را به‌دلیل سوءظن به قتل رسانده است، به‌زودی پای میز محاکمه می‌رود.
آفتاب‌‌نیوز :
رسیدگی به این پرونده از زمانی آغاز شد که به کارآگاهان جنایی استان فارس خبر دادند دختری جوان در خانه‌اش کشته شده است. مأموران بعد از حضور در محل با جسم بی‌جان دختری 18ساله به نام محبوبه مواجه شدند که طنابی دور گردنش پیچیده شده بود. شکی وجود نداشت این دختر خفه شده است. از سویی ظواهر خانه نشان می‌داد این قتل به‌وسیله فردی آشنا انجام شده است چون نه سرقتی از آپارتمان موردنظر انجام شده و نه درِ خانه شکسته بود. به همین دلیل پدر محبوبه که بنا بر شواهد موجود زمان قتل در منزل حضور داشت، به‌عنوان اولین مظنون پرونده بازداشت و جسد به پزشکی قانونی فرستاده شد.

درحالی‌که متخصصان سازمان پزشکی قانونی علت مرگ دختر 18ساله را خفگی بر اثر فشار بر عناصر حیاتی گردن اعلام کردند، پدر محبوبه نیز تحت بازجویی‌های تخصصی قرار گرفت و به کشتن فرزندش اعتراف کرد.

این مرد گفت: مدتی بود به دخترم شک کرده بودم. او رفتارهای مناسبی نداشت. آبروی ما را به خطر انداخته بود. به همین دلیل بارها به او تذکر دادم، اما هر دفعه با من تندخویی کرد. اوضاع خوبی نداشتم و از شرایط موجود بسیار ناراضی بودم اما کاری از دستم برنمی‌آمد و محبوبه به حرفم گوش نمی‌داد. واقعا احساس می‌کردم در بن‌بست قرار گرفته‌ام و زندگی خانوادگی‌ام در خطر است».

متهم به قتل در ادامه اعترافاتش گفت: «روز حادثه بار دیگر بر سر رفتارهای دخترم با او صحبت کردم و محبوبه دوباره شروع به پرخاشگری کرد. چنان عصبانی شده بودم که هیچ کنترلی روی رفتارم نداشتم و نمی‌توانستم جلوی خودم را بگیرم. در اوج خشم به فکرم رسید دخترم را بکشم و خودم را از این وضعیت خلاص کنم. به همین دلیل طنابی برداشتم و آن را دور گلوی او انداختم و آن‌قدر فشار دادم تا از نفس افتاد. بعد از قتل به‌شدت ترسیدم و از کاری که کرده بودم، پشیمان شدم. من واقعا نمی‌خواستم دخترم بمیرد و در آن لحظات اصلا نمی‌توانستم درست فکر کنم و تصمیم بگیرم. به همین دلیل نیز این کار را انجام دادم و الان عذاب وجدان دارم».

متهم در ادامه تحقیقات صحنه جرم را بازسازی کرد. سپس قرار مجرمیت برای او صادر شد و در گام بعدی با صدور کیفرخواست پرونده در اختیار قضات دادگاه کیفری استان فارس قرار گرفت. به‌این‌ترتیب متهم به‌زودی پای میز محاکمه خواهد رفت.

شرق 
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x