کد خبر: ۵۲۸۰۲۸
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۸
حادثه‌های مشکوک و مرموز مرگبار برای 3 زن در تهران، بازپرس جنایی و کارآگاهان را به صحنه های حادثه کشاند
آفتاب‌‌نیوز : ساعت 9:46 صبح روز دوشنبه چهاردهم خردادماه امسال مأموران کلانتری‌128 تهران‌نو از مرگ مشکوک مرد میانسالی با خبر و راهی محل شدند. مأموران در محل حادثه Incident که زمین کشاورزی در شرق تهران بود با جسد مرد‌73‌ساله‌ای روبه‌رو شدند که با اصابت جسم سختی به سرش به کام مرگ رفته بود. بررسی‌ها نشان داد مرد فوت شده کشاورز بوده که هنگام کار در زمین کشاورزی‌اش ناگهان منبع آب روی سرش سقوط می‌کند و ضربه مغزی می‌شود. همزمان با ادامه تحقیقات درباره این حادثه جسد مرد کشاورز برای بررسی بیشتر به دستور بازپرس دادسرای امور جنایی به پزشکی قانونی فرستاده شد.

مرگ آتشین زن شهرستانی
حادثه دیگری که ساعت‌11:49 ‌روز دوشنبه به مأموران کلانتری‌145 ونک گزارش شد مرگ زن 82‌ساله شهرستانی بود که در بیمارستان شهید مطهری به کام مرگ رفته بود. تحقیقات مأموران حکایت از این داشت زن فوت شده اهل شهرستان نکا مازندران است که چند روز قبل بر اثر آتش گرفتن بخاری خانه‌اش به طرز دلخراشی دچار سوختگی و برای درمان به تهران منتقل می‌شود.

سقوط مرگبار زن میانسال
ساعت 12:52 همان روز مرگ مشکوک زن میانسالی به مأموران کلانتری‌102 پاسداران گزارش شد. پس از اعلام این خبر بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس‌آگاهی راهی محل شدند. تیم جنایی در محل حادثه با جسد زن 40‌ساله‌ای روبه‌رو شدند که از پنجره خانه‌اش در ساختمان مسکونی به طرز مشکوکی به پایین سقوط کرده و جان باخته بود. در ادامه تحقیقات جسد زن میانسال برای انجام آزمایش‌های لازم به پزشکی قانونی فرستاده شد.

مرگ مشکوک زن جوان در سرویس بهداشتی
همچنین ساعت‌16:30 عصر روز دوشنبه مأموران کلانتری دربند مرگ مشکوک زن جوانی را به بازپرس دادسرای امور جنایی تهران اطلاع دادند. تحقیقات مأموران نشان داد زن 35‌ساله‌ای در سرویس بهداشتی خانه‌اش به طرز مرموزی فوت کرده است. با اعلام این حادثه بازپرس دستور داد مأموران تحقیق کنند آیا زن جوان قبل از فوتش با فردی یا افرادی درگیری داشته است یا نه.

رکنا

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x