کد خبر: ۵۳۱۷۶۶
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۹
وقتی با آزمایش DNA فاش شد مرد شیطان صفت، دختر جوان را مورد آزار داده و موجب بارداری وی شده است
آفتاب‌‌نیوز :
وقتی با آزمایش DNA فاش شد مرد شیطان صفت، دختر جوان را مورد آزار داده و موجب بارداری وی شده است این مرد چهارشنبه هفته گذشته با حکم قضایی روانه زندان شد تا قضات دادگاه برایش حکم صادر کنند. پیش از این آزمایش مرد جوان ادعا می کرد فرزند تازه متولد شده متعلق به او نیست.

رسیدگی به این پرونده با شکایت زن جوانی به نام دنیا در دستور کار پلیس Police قرار گرفت. دنیا 30 ساله به ماموران گفت: ۹ ماه قبل از سوی یک پسر جوان به نام کامبیز مورد آزار قرار گرفتم و باردار شدم ولی از ترس کامبیز جرات نداشتم تا علیه او شکایت کنم.

وی در تشریح جزییات ماجرا گفت: کامبیز را از قبل می شناختم. او به بهانه تفریح مرا سوار ماشین کرد و به سمت بیابان های اسلامشهر برد. اودر ماشین با تهدید مرا آزار و شکنجه داد. من از ترسم حتی جرات نکردم این ماجرا را به خانواده ام بگویم. کامبیز از جنایت سیاه فیلم و عکس گرفته بود. به همین خاطر شروع به اخاذی از من کرد. من هم از ترس آبرویم حاضر بودم دست به هر کاری بزنم. به همین خاطر در چندین نوبت پول به حساب او واریز کردم. ولی بعد از مدتی متوجه شدم باردار شده ام.

دختر جوان که گریه می کرد ادامه داد: پسر جوان دست از سرم برنمی داشت. او مدام مرا تهدید به آبروریزی می کرد و می گفت اگر پول به حسابش واریز نکنم عکس و فیلم ها را پخش می کند. به همین خاطر ناچار شدند برای اینکه خانواده ام از این ماجرا مطلع نشوند چند ماهی را به شهرستان بروم. موعد زایمان فرزندم بود. به همین خاطر به تهران برگشتم و در بیمارستان بهارلو زایمان کردم. حالا فرزندم در بیمارستان است و روی بازگشت به خانه را ندارم. نمی توانم همراه فرزندم به خانه بروم. به‌همین خاطر آمده ام تا از کامبیز شکایت کنم.

به دنبال اظهارات تکان دهنده این دختر پسر جوان بازداشت شد اما منکر ربودن و آزار دنیا شد.

وی گفت: من این دختر را نمی شناسم و اصلاً نمی دانم چه کسی به او تجاوز کرده است. وقتی پلیس پرینت حساب این مرد را بررسی کرد و متوجه شد از حساب دختر جوان به حساب وی پول واریز شده است کامبیز بار دیگر تحت بازجویی قرار گرفت اما این بار ادعای تازه ای را مطرح کرد.

وی گفت: من راننده دنیا بودم به همین خاطر چند بار دنبال او رفتم تا او را به محل کارش برساند. او به عنوان دستمزد پولها را به حسایم واریز کرده است. در حالی که مرد جوان همچنان جرمش را انکار می کرد آزمایش DNA راز جنایت سیاه را فاش کرد و روشن شد فرزند تازه متولد شده متعلق به کامبیز است.

به این ترتیب وی به شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران منتقل شد و به دفاع پرداخت. مرد شیطان صفت در مقابل سوالات قضات دادگاه اظهارات ضد و نقیضی ر ا مطرح کرد تا شاید بتواند از مجازات سنگین در امان باشد. در پایان جلسه وی با قرار قانونی روانه زندان شد تا به زودی قضات دادگاه درباره او حکم صادر کنند.

رکنا

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x