کد خبر: ۵۳۲۴۳۵
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۸
کارگردان فیلم "زیر سقف دودی" گفت: من از خبر ساخت سریال "بامداد خمار" توسط حسن فتحی ناراحت شدم. نه اینکه، چون حسن فتحی می‌خواست چنین اثری را بسازد بلکه به این دلیل که به خودم می‌گفتم چرا من نتوانستم طی این مدت سرمایه گذار پیدا کرده و سریال را آغاز کنم.
آفتاب‌‌نیوز :
کارگردان فیلم "زیر سقف دودی" گفت: من برای حسن فتحی احترام ویژه‌ای قائل هستم و اعتقاد دارم که وی شخصیت بزرگتر از آنی دارد که بر سر چنین مسائلی بخواهد درگیر حاشیه شود. هیچ حاشیه و درگیری بین من و حسن فتحی بوجود نیامده و همه چیز در حد شایعات فضای مجازی است.

پوران درخشنده نویسنده و کارگردان سینما و تلویزیوندرخصوص حاشیه‌های بوجود آمده بر سر ساخت سریال "بامداد خمار" و شایعه مشکلات بوجود آمده بین وی و حسن فتحی گفت: من برای حسن فتحی احترام ویژه‌ای قائل هستم و اعتقاد دارم که وی بزرگتر از آن باشد که بر سر چنین مسائلی بخواهد درگیر حاشیه شود. هیچ حاشیه و اختلافی بین من و حسن فتحی بوجود نیامده و همه چیز در حد شایعات فضای مجازی است.

وی درباره آخرین وضعیت ساخت سریال "بامداد خمار" به کارگردانی خود افزود: من سه سال است که علاقه خود برای ساخت سریالی بر اساس رمان "بامداد خمار" را اعلام کرده ام و حتی سال گذشته با نویسنده اثر قرار گذاشته و صحبت‌هایی داشتیم. خوشبختانه نویسنده اثر موافقت خود را اعلام کرد و من بر همین اساس طرح را برای ساخت ارائه دادم.

کارگردان فیلم "زیر سقف دودی" در همین راستا ادامه داد: خوشبختانه سیما فیلم هم با ساخت این پروژه موافقت کرد، اما گفتند که بودجه سریال "بامداد خمار" را باید خودتان از سرمایه گذار شخصی تهیه کنید. به همین دلیل طی سال گذشته من به دنبال اسپانسر بودم که متوجه شدم حسن فتحی نیز قصد ساخت این سریال را دارد.

وی با اشاره به ناراحتی خود از اخبار ساخت این سریال توسط حسن فتحی تاکید کرد: من از خبر ساخت سریال "بامداد خمار" توسط حسن فتحی ناراحت شدم. نه اینکه، چون حسن فتحی می‌خواست چنین اثری را بسازد بلکه به این دلیل که به خودم می‌گفتم چرا من نتوانستم طی این مدت سرمایه گذار پیدا کرده و سریال را آغاز کنم.

کارگردان فیلم "هیس دختر‌ها فریاد نمی‌زنند" در همین راستا افزود: اتفاقاً بعد از خبر ساخت این اثر توسط فتحی برای وی نامه نوشتم و شرایط را بیان کردم، اما در مجموع بیشتر از شرایطی ناراحت بودم که به هر صورت نگذاشت من بامداد خمار را کلید بزنم و هیچ ناراحتی از فتحی نداشتم.

کارگردان فیلم "هیس دختر‌ها فریاد نمی‌زنند" با اشاره به علاقه شخصی خود برای ساخت بامداد خمار خاطرنشان کرد: من به تازگی متوجه شدم که فتحی از ساخت بامداد خمار انصراف داده است. در شرایط کنونی اگر فرصتی مهیا شود و بتوانم سرمایه اثر را تامین کنم هنوز هم دوست دارم سریال "بامداد خمار" را بسازم.

منبع: میزان
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x