کد خبر: ۵۳۲۷۸۹
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۸
معاون عملیات فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از برقراری یک میلیون و 53 هزار تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 در خرداد ماه خبر داد.
آفتاب‌‌نیوز :
سردار پرویز یعقوبی دراین باره گفت: در خرداد ماه امسال تعداد تماس های تلفنی با مرکز فوریت های پلیسی 110 حدود یک میلیون و 53 هزار تماس بوده که از این میزان تعداد 521 هزار مورد آن منجر به عملیات و خدمات پلیسی شده است که به عبارت دیگر حدود 49 درصد از کل تماس ها عملیاتی بوده و مابقی در قالب تماس های ارجاعی، راهنمایی و غیرفوریتی بوده است.

معاون عملیات پلیس پایتخت تصریح کرد: کل تماس های دریافتی با این مرکز در خرداد ماه سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل شش درصد افزایش داشته است که فراوانی بیشترین تماس مربوط به تخلفات راهنمایی و رانندگی با 22 درصد و نزاع و درگیری با 21 درصد بوده که مأموران در زمان کمتر از هفت دقیقه در محل حاضر شده اند.

یعقوبی با اشاره به بازخوردگیری صورت گرفته در ماه گذشته از میزان رضایتمندی شهروندان، ادامه داد: بازرسان این معاونت گزارش حدود 48 هزار تن از شهروندان را کنترل کردند که 96 درصد اظهار رضایتمندی و چهار درصد اظهار نارضایتی داشتند.

به گزارش ایسنا، وی با بیان اینکه برقراری تماس‌های غیرفوریتی و غیر مرتبط موجب اشغال خطوط تلفنی این مرکز و در نهایت تأخیر در حضور به موقع مأموران در صحنه های فوری خواهد شد، گفت: برای ارائه خدمات به موقع و فوریتی لازم است که شهروندان از تماس با 110 برای موضوع های غیر پلیسی خودداری کنند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x