کد خبر: ۵۳۳۱۵۸
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۳
کاهش 50 درصدی ماموریت های خارجی نسبت به سال گذشته، ممنوعیت تهیه بلیط هواپیما با درجه تجاری و بالاتر در همه رده های مدیریتی و اجرایی و عدم افزایش مبالغ پاداش تخصیصی در سال جاری از جمله موارد مورد تاکید در بخشنامه وزیر اقتصاد است.
آفتاب‌‌نیوز :
وزیر اقتصاد در بخشنامه ای به مجموعه وزارت اقتصاد و سازمان ها و شرکت های زیر مجموعه، دستور داد هزینه های آب و برق در سالجاری (نسبت به سال گذشته) ۳۰ درصد و ماموریت های خارجی ۵۰ درصد کاهش یابد.

 به نقل از شادا ، وزیر اقتصاد در بخشنامه ای به مجموعه وزارت اقتصاد و سازمان ها و شرکت های زیر مجموعه، در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی، برنامه کاهش هزینه های اداری و پشتیبانی آنها را ابلاغ کرد.

مسعود کرباسیان در این بخشنامه که به همه روسا و مدیران عامل سازمان ها، بیمه ها، بانک و شرکت های زیر مجموعه وزارت اقتصاد ابلاغ کرده است، آنها، به عنوان مسئول حسن اجرای بخشنامه معرفی شده اند که باید گزارش اجرای بخشنامه را به وزیر اقتصاد ارایه کنند.

بنا بر این گزارش، در بخشنامه ابلاغی وزیر اقتصاد آمده است: نظر به شرایط اقتصادی کشور و در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و اجرای اوامر رییس جمهور، مقتضی است، برنامه کاهش هزینه های اداری و پشتیبانی را در آن دستگاه در دستور کار قرار داده و گزارش اقدامات بعمل آمده و نتایج حاصله را ارایه کنید.

بخشنامه وزیر اقتصاد، مدیریت بهینه انرژی و کاهش 30 درصدی هزینه های آب و برق در سالجاری (نسبت به سال گذشته)، ضمن بهره گیری از سیستم های نوین از جمله نصب دتکتور و سنسورهای روشنایی و سیستم های عملکرد اتوماتیک روی شیرهای آب، تنظیم بهینه درجه حرارت سیستم های گرمایشی و سرمایشی و استقرار برنامه زمانی مناسب برای سیستم های روشنایی طی روز را به عنوان بخشی از اقدامات مهم در راستای تحقق دستورات رییس جمهور و صرفه جویی در مصرف انرژی مورد تاکید قرار داده است.

بنا بر این گزارش، کاهش 50 درصدی ماموریت های خارجی نسبت به سال گذشته، ممنوعیت تهیه بلیط هواپیما با درجه تجاری و بالاتر در همه رده های مدیریتی و اجرایی و عدم افزایش مبالغ پاداش تخصیصی در سال جاری (نسبت به مبلغ کل پاداش سال گذشته) از جمله موارد مورد تاکید در بخشنامه وزیر اقتصاد است.

بخشنامه وزیر اقتصاد در خاتمه خطاب به روسا و مدیران عامل سازمان ها و شرکت های زیر مجموعه یادآور می شود: مسئولیت حسن اجرای این بخشنامه به عهده جنابعالی بوده و چنانچه در موارد خاص، ترتیبات دیگری مد نظر باشد، ضروری است پس از هماهنگی با اینجانب اقدام شود.
تسنیم
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x