رییس اتحادیه طلافروشان اهواز با اشاره به این‌که قیمت سکه در بازار حدود ۴۰۰ هزار تومان حباب دارد، گفت: تا زمانی که قیمت دلار در بازار تثبیت نشود و روند صعودی داشته باشد، قیمت سکه نیز حبابی خواهد ماند و حتی ممکن است افزایش بیشتری نیز پیدا کند.
آفتاب‌‌نیوز :
عبدالرحمان ذهبی در خصوص وضعیت قیمت سکه در بازار اظهار کرد: در حال حاضر قیمت سکه در بازار حدود ۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است، اما این قیمت همچنان حدود ۴۰۰ هزار تومان حباب دارد.

وی افزود: در دوره‌ای حباب قیمت سکه به حدود ۶۰۰ هزار تومان نیز رسید و قیمت سکه از مرز سه میلیون تومان عبور کرد، اما اکنون اندکی قیمت حبابی سکه کاهش پیدا کرده و حباب آن به حدود ۴۰۰ هزار تومان رسیده است.

رییس اتحادیه طلافروشان اهواز ادامه داد: تا زمانی که قیمت دلار در بازار تثبیت نشود و روند صعودی داشته باشد، قیمت سکه نیز حبابی خواهد ماند و حتی ممکن است افزایش بیشتری نیز پیدا کند.

ذهبی در خصوص صحبت‌های مطرح شده مبنی بر عدم وجود سکه در بازار، تصریح کرد: اینکه گفته می‌شود سکه‌ای در بازار وجود ندارد، صحیح نیست و مردم به هر میزان که سکه نیاز داشته باشند می‌توانند با قیمت روز خریداری کنند.
عصرایران 
کد خبر: ۵۳۳۴۳۶
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۲
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x