١4 نفر از استانداران ما شامل قانون منع بکارگیری بازنشستگان می شوند .
آفتاب‌‌نیوز :
وزیر کشور در خصوص جایگزینی و معرفی ١4 استاندار جدید، گفت: استانداران جدید را روز یکشنبه به دولت معرفی می کنیم.

عبدالرضا رحمانی فضلی روز شنبه در حاشیه همایش استانداران در جمع خبرنگاران، بیان کرد: ١4 نفر از استانداران ما شامل قانون منع بکارگیری بازنشستگان می شوند که در این جلسه حضور داشتند و سخت بود با این ١4 نفر خداحافظی کنیم، آنها در این پنج سال زحمت کشیدند با وزارت کشور همراهی کردند، به هر حال برای آنها آرزوی توفیق و خدمت بیشتر به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران داریم.

وی تصریح کرد: ما هم اکنون آمادگی کامل داریم و روز یکشنبه استانداران جدید را به دولت معرفی می کنیم و اگر روند انتصاب طول بکشد، سرپرست منصوب می کنیم.

رحمانی فضلی درخصوص جلسه امروز با استانداران نیز اظهار داشت: امروز توفیق بود که با استانداران و معاونان سیاسی‌ و اقتصادی استانداری ها جلسه داشته باشیم.

وی توضیح داد: در این جلسه شرایط اقتصادی و نوع همکاری ها و توانمندی ها و ظرفیت هایی که استان های ما می توانند در این شرایط داشته باشند و آنها را بکار بگیرند، مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت.

وزیر کشور افزود: در جلسه امروز رییس کل بانک مرکزی و وزیر امور اقتصادی و دارایی و همچنین وزیر صمت حضور داشتند و شرایط را توضیح دادند و خواسته ها و توقعات خود را نیز بیان کردند.

رحمانی فضلی یادآور شد: استانداران نیز مسایل و مشکلاتی که با آن مواجه هستند و راه حل ها و پیشنهاداتی که ظرفیت های اقتصادی استان های خود را فعال کنند را مطرح کردند که در پایان جلسه جمع بندی نهایی انجام شد.
کد خبر: ۵۵۵۸۰۳
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۹
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x