کد خبر: ۵۵۵۸۸۱
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۴
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: دامن زدن به اختلافات در شرایط تحریمی کمک به آمریکا محسوب می شود.
آفتاب‌‌نیوز :
مسعود پزشکیان عصر امروز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اینکه مقابله با دور جدید تحریم های آمریکا نیازمند وحدت بی قوای سه گانه کشور و جناح ها و گروه های سیاسی است اظهار کرد: در شرایط فعلی که دشمنان امید به اختلافات و تنش های بین مسئولان و جناح های سیاسی کشور بسته اند به وحدت و همدلی نیازمندیم.

وی با تاکید بر رفع تنش و اختلافات سیاسی و جناحی در کشور افزود: به هر طریقی که ممکن است باید اختلافات را کنار بگذاریم در صورتی که اختلافات کنار گذاشته نشود برای عمیق تر شدم شکاف ها که عمدتاً هدف آمریکاست کمک به دشمنان محسوب می شود.

 اهم سخنان مسعود پزشکیان  بدین شرح است:

*سلب مسئولیت و پاس دادن گرفتاری‌ها به یکدیگر کار سختی نیست، مسئولان در همه سطوح باید بدانند که کشور را همه گروه‌های سیاسی اصول‌گرا و اصلاح‌طلب اداره می کنند و به اینجا رساندیم پس در مشکلات به وجود آمده سهیم هستیم.

*تحت رهنمودهای رهبری هم قوای سه گانه باید وحدت را تقویت کنند، این مسیر با باور و اعتقاد باید طی شود زیرا در کنار هم بودن به شکل ظاهری کفایت نمی‌کند.

 *مردم در حال حاضر با مشکلات بسیاری گریبانگیر هستند و همین مشکلاتی که مردم مجبور به تحمل آن هستند بیش از آن چیزی است که در ظاهر نشان داده می شود.

* وقتی که آمریکا به دنبال بهانه برای افزایش تحریم و فشار اقتصادی بر علیه جمهوری اسلامی است مقصر کردن همدیگر نه تنها گره از مشکلات باز نمی کند بلکه باعث می شود تا اختلافات و تفرقه بیشتر از گذشته شود.

مهر 
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x