کد خبر: ۵۶۰۵۸۶
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۱
تعداد نظرات: ۲ نظر
مدیر آموزش و پرورش ماهشهر جزییات تنبیه بدنی دانش‌آموز ماهشهری را تشریح کرد.
آفتاب‌‌نیوز :
مجتبی دیناروند اظهار کرد: هفته گذشته به ما اطلاع داده شد که ناظم یکی از مدارس ماهشهر، یک دانش‌آموز 10 ساله، پایه چهارم ابتدایی را تنبیه بدنی کرده است.

وی افزود: پس از شکایت والدین این دانش‌آموز مبنی بر کتک زدن فرزندشان توسط ناظم مدرسه، ما اقدامات لازم را آغاز کردیم و پرونده این ناظم کامل شده است. به ما گفته شده است با شیلنگ یا چوب به پای این دانش‌آموز ضربه وارد شده و در نتیجه این تنبیه، پای دانش‌آموز سرخ شده است اما آسیب دیگری ندیده است. پرونده به هیات تخلفات ارسال شده است و این هیات تصمیم می‌گیرد که چه برخوردی با ناظم خاطی انجام شود.

مدیر آموزش و پرورش ماهشهر تاکید کرد: به صورت صریح در قانون عنوان شده است که تنبیه بدنی دانش‌آموزان ممنوع است. به طور مرتب نیز این مساله عنوان می‌شود و از همکاران می‌خواهیم که صبر و حوصله خود را در برخورد با دانش‌آموزان افزایش دهند. ابتدای هر سال تحصیلی نیز در این زمینه برای مدارس بخشنامه ارسال می‌شود اما متاسفانه گاهی می‌بینیم چنین اتفاقاتی در مدارس رخ می‌دهد.

دیناروند خاطرنشان‌کرد: اگر گاهی از طرف فردی قصوری صورت می‌گیرد نباید کل مجموعه را زیر سوال ببریم. ما تنبیه بدنی دانش‌آموزان را از سوی هر کس که انجام شود، محکوم می‌کنیم.

منبع: ایسنا
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
United States
|
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
0
2
بنظرم تنبیه دانش آموزان خطاکاردرزمان شکلگیری شخصیتشان توسط ناظم یامعلمان متعهدنه تنهابده که حتی مثل یک داروی تلخ جهت تغییرکارهای بد واشتباه دانش آموزان که به هیچ صراتی مستقیم نیستند،لازم ومفیدهست! فقط نکته ای که هست نبایدتنبیه درجمع بخاطر حفظ شخصیت وغرور دانش آموزخاطی انجام شودودوم بایدبه دورترین جای بدن نسبت به سریا صورت جهت تنبیه چوب بزنندمثل کف پاهاجهت فلک کردن یاکف دست تا بجزسرخ شدن کف پاها، آسیبی نرساندموقع تنبیه
ناشناس
|
United States
|
۱۳:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
0
2
اززمانی که شاهدممنوع کردن تنبیه درمدارس هم زمان با،بازنشسته شدن معلمان متعهدودلسوز در مدارس وجایگزین شدن آنهابامعلمان ومدیران بی انگیزه وبیتفاوت درزمینه تربیت اخلاقی ورهاشدن فرزندان درخانواده ویا فضای کنترل نشده مجازی بودیم،نسلی .........
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x