کد خبر: ۵۷۰۹۵۹
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۰
تعداد نظرات: ۶ نظر
"دشمن برنامه‌ریزی کرد تا مواد مخدر با قیمت بسیار ارزان به دست جوانان ما برسد"
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه با اشاره به برنامه ریزی دشمن در زمینه تهاجم فرهنگی گفت: صهیونیست‌ها در اطراف کشورمان چندین کارخانه مشـروب سازی داشتند و آن‌ها مشـروبات را به رایگان به قاچاقچیان می‌دهند تا وارد کشورمان کنند.
آفتاب‌‌نیوز :
سردار محمد رضا نقدی شامگاه پنجشنبه در دیدار با آیت الله مصباح یزدی با اشاره به فرارسیدن سالروز انقلاب اسلامی اظهار کرد: یک جنبش مردمی در ابتدای سال 97 به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکل گرفت و در قالب این جنبش هر هفته در طول سال جاری نشستی برای ارائه گزارش دستاوردهای انقلاب برگزار شد.

به گزارش آفتاب‎نیوز؛ وی ادامه داد: انقلاب‌ها اکثرا پیروز نشدند و شکست خوردند، آن‌هایی هم که پیروز شدند، تداوم نداشتند و نتوانستند که خود را حفظ کنند، ولی انقلاب ما تداوم داشت و مردم سالاری ما بی‌نظیر است.

سردار نقدی: صهیونیست‌ها در اطراف ایران چندین کارخانه مشروب‌سازی دارند| مشروبات را به رایگان به قاچاقچیان می‌دهند تا وارد کشور کنند| 275 شبکه رادیو و تلویزیون علیه ایران فعال هستند

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه افزود: امروز رهبری در کشور داریم که از مبانی انقلاب اسلامی پاسداری کردند و یاران ایشان به ارزش‌هایی که بنیان‌گذار انقلاب اسلامی بر آنها تاکید داشتند، معتقد هستند.

وی ادامه داد: امروز 275 شبکه رادیو و تلویزیونی به زبان فارسی و گویش‌های مختلف توسط دشمنان برای تاثیرگذاری بر مردم ایران فعال هستند.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران افزود: با اشغال افغانستان شاهد افزایش تولید مواد مخدر در این کشور از 200 تن به بیش از 10 هزار تن بودیم و دشمن برنامه ریزی کرد تا مواد مخدر با قیمت بسیار ارزان به دست جوانان کشورمان برسد، میزان کشف مواد مخدر در ایران برابر کشفیات 199 کشور در زمینه مواد مخدر است.

نقدی با اشاره به برنامه ریزی دشمن در زمینه تهاجم فرهنگی اظهار کرد: صهیونیست‌ها در اطراف کشورمان چندین کارخانه مشـروب سازی داشتند و آن‌ها مشـروبات را به رایگان به قاچاقچیان می‌دهند تا وارد کشورمان کنند. در سال جاری با وجود مشکلات اقتصادی زیادی شاهد بودیم که دو میلیون نفر از مردم کشورمان به زیارت اربعین رفتند و این نشان از اعتقاد مردم به عزاداری امام حسین(ع) است.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه افزود: رتبه کشورمان به لحاظ علمی از رتبه 53 در زمان رژیم طاغوت به رتبه 16 در زمان کنونی رسیده و رشد علمی ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی بیشتر از کشورهای دیگر منطقه بود.

مصباح یزدی: امروز وضعیت خیابان‌ها و بازارها در کشورمان شایسته جامعه اسلامی نیست

آیت‌الله محمد تقی مصباح یزدی نیز در این دیدار با اشاره به ویژگی‌های انقلاب اسلامی اظهار کرد: الطاف خفیه الهی را در انقلاب شاهد بودیم و براساس بیان مقام معظم رهبری هر روز انقلاب اسلامی معجزه بود و این انقلاب نظیر ندارد.

وی ادامه داد: تمام کشورها مخالف انقلاب اسلامی ایران بودند و در طول جنگ تحمیلی هم شاهد کمک‌های کشورهای غربی و شرقی به صدام بودیم، ولی در مقابل این کشورها حتی سیم خاردار به کشورمان نمی‌فروختند.

رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) افزود: انقلاب ما برای اسلام بود و این مساله ریشه مخالف کشورهای مختلف با انقلاب اسلامی است، در حالی که انقلاب‌های دیگر برای رسیدن به امیال مادی بود، انقلاب اسلامی برای برقراری اسلام شکل گرفت.

آیت‌الله مصباح یزدی با اشاره به استمرار انقلاب اسلامی اظهار کرد: دشمنان از روز نخست پیروزی انقلاب گفتند که این انقلاب عمر زیادی ندارد، ولی برخلاف خواست دشمن به چهل سالگی انقلاب رسیدیم.

وی ادامه داد: جامعه شناسان اعتقاد دارند که انقلاب یک پدیده اجتماعی است که مانند هر پدیده‌ای تولد، رشد و مرگ دارد، اما به اعتقاد ما اینچنین نیست، شیعیان معتقدند که روزی این انقلاب عالم گیر می‌شود. البته این مساله مشروط به رعایت شروطی است، روزی تمدن اسلامی به قلب اروپا رسید، اما در ادامه شاهد تضعیف تمدن اسلامی بودیم تا حدی که لیست نمایندگان مجلس ما را غربی‌ها تائید می‌کردند.

رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) افزود: قرآن همیشه انذار و تبشیر را با هم داشت، یکی از روش‌های تربیتی قرآن، استفاده از خطراتی است که ما را تهدید می‌کند.

آیت‌الله مصباح یزدی انقلاب اسلامی ایران را انقلابی برای ارزش‌های اسلامی دانست و تصریح کرد: باید به مسائل فرهنگی و معنوی در جامعه بیش از پیش اهمیت بدهیم، نباید روزی بیاید که اهداف انقلاب اسلامی را در کشورمان فراموش کنیم.

وی ادامه داد: باید نگران این باشیم که مسائل فرهنگی در جامعه تضعیف نشود، اساس فرهنگ باورها و ارزش‌هاست، البته در یک کلمه حقیقت فرهنگ، دین است، ولی امروز وضعیت خیابان‌ها و بازارها در کشورمان شایسته جامعه اسلامی نیست.

رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) افزود: اگر ارزش‌های اسلامی در جامعه تضعیف شد، باید نگران باشیم و روحانیت و مدیران فرهنگی باید در چنین وضعیتی پاسخگو باشند.

آیت‌الله مصباح یزدی مقاومت و تقوا را شرط نصرت الهی دانست و خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران از انقلاب رسول اکرم(ص) الگو گرفت و هدف ما از انقلاب همان راهی است که پیامبر(ص) رفته است.

منبع: فارس
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
مطالب مرتبط
انتشار یافته: ۶
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۳۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۵
0
7
حتما به زور دست و پاشون رو می بندند و به زور می ریزند تو حلقشون.
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۲۰:۳۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۵
0
6
...کی حوانان مملکت رو معتاد کرد.
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۵
0
7
... شما کم مونده پول اکسیژن هم از مردم بگیرین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۶
0
2
هیچکس دراین روزگار مفت چیزی به دیگران نمی دهد
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۶
0
2
برای‌ما‌که‌اصلاهم‌آ‌رایگان‌نیست‌‌و‌دلار‌۱۲‌تومنی‌حساب‌میشه‌
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۶
1
1
درود بر بسیج ... من خودم بسیجی ام...
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x