کد خبر: ۵۷۴۶۰۹
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۵
وکیل مدافع پرویز کاظمی متهم ردیف دوم پرونده بانک سرمایه که ساعتی پیش گفته بود رای قطعی برای متهمان این پرونده صادر شده دقایقی پیش اعلام کرد که رای پرونده بانک پارسیان صادر شده است نه بانک سرمایه.
آفتاب‌‌نیوز :
سیامک مدیرخراسانی در گفت‌وگو با ایسنا ضمن عذرخواهی از اعلام این خبر گفت: من بانک پارسیان را با بانک سرمایه اشتباه گرفته بودم. رأی پرونده بانک پارسیان -پرونده ارزی- اعلام شده است.

مدیرخراسانی صبح امروز از صدور رأی قطعی برای متهمان پرونده بانک سرمایه خبر داده بود.

سیامک مدیرخراسانی در گفت‌وگو با ایسنا در این باره اظهار کرد: رأی پرونده بیش از ۱۰ روز است که صادر شده و قطعی است. وی از بیان جزئیات رأی صادره برای متهمان این پرونده خودداری کرد.

این در حالی است که مجتبی پناهی وکیل مدافع علی بخشایش (متهم ردیف اول) و سید اکبر حسینی امامی وکیل مدافع محمدرضا توسلی (متهم ردیف سوم) از صدور رأی ابراز بی اطلاعی کردند.

طبق کیفرخواست صادره در این پرونده برای سه عضو پیشین هیئت مدیره بانک سرمایه، «علی بخشایش» به مشارکت در اخلال عمده در نظام اقتصادی کشور از طریق اخلال در نظام پولی و بانکی و مشارکت در ۴۶ فقره خیانت در امانت، «پرویز کاظمی» به مشارکت در اخلال عمده در نظام اقتصادی کشور از طریق اخلال در نظام پولی و بانکی و مشارکت در ۴۱ فقره خیانت در امانت و «محمدرضا توسلی» به مشارکت در اخلال عمده در نظام اقتصادی کشور از طریق اخلال در نظام پولی و بانکی و مشارکت در ۴۰ فقره خیانت متهم هستند.

«مسعودی‌مقام» قاضی رسیدگی کننده به این پرونده در پایان چهارمین جلسه دادگاه که سه شنبه ۹ بهمن برگزار شد، ضمن اعلام ختم رسیدگی به این پرونده، از افزایش میزان وثیقه تعیین شده برای متهمان از ۳ به ۱۰ میلیارد تومان خبر داد و گفت: قرارهای کیفری متهمان تشدید می‌شود و در صورت تودیع آزاد و در غیر این صورت امروز بازداشت می‌شوند.

هر سه متهم پرونده با تأمین وثیقه تعیین شده آزاد هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x