کد خبر: ۵۷۴۶۵۳
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۴
ثبت‌نام آزمون سراسری سال ۹۸ هم‌اکنون از طریق سایت سازمان سنجش آغاز شد و متقاضیان رشته‌های تحصیلی باآزمون دانشگاه آزاد نیز باید برای ثبت‌نام اقدام کنند.
آفتاب‌‌نیوز :
ثبت‌نام برای آزمون سراسری سال ۹۸ هم اکنون از طریق سایت سازمان سنجش آغاز شده است و داوطلبان از امروز "چهارشنبه ۲۴ بهمن" تا روز "پنج شنبه ۲ اسفند ۹۷" برای ثبت‌نام فرصت دارند.

داوطلبان متقاضی آزمون سراسری سال ۹۸ برای پذیرش در رشته‌های با آزمون در دوره‌های روزانه، نوبت دوم"شبانه"، نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه‌ها، دانشگاه پیام نور و موسسات غیرانتفاعی و همچنین رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد می‌توانند از طریق سایت سازمان سنجش برای ثبت‌نام اقدام کنند.

داوطلبان برای ثبت‌نام باید مبلغ ۲۷ هزار و ۵۰۰ تومان از طریق کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب به صورت اینترنتی پرداخت کنند و زمانی ثبت‌نام آن‌ها تکمیل می‌شود که شماره پرونده ۷ رقمی و کد پیگیری ثبت‌نام ۱۶ رقمی را پرداخت کنند.

داوطلبانی که در خصوص اطلاعات سوابق تحصیلی با مشکل مواجه شوند "عدم مشاهده سوابق تحصیلی یا مغایرت در اطلاعات سوابق تحصیلی" لازم است به سایت آموزش و پرورش به نشانی www.dipcode.medu.ir مراجعه کنند.

آن دسته از داوطلبانی که علاقه‌مند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام نور و آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی هستند می‌توانند قبل از آغاز ثبت نام سریال علاقه‌مندی به مبلغ ۱۳ هزار و ۸۰۰ تومان را خریداری کرده و اطلاعات آن را در زمان ثبت‌نام وارد کنند.

داوطلبانی که علاوه بر گروه آزمایشی اصلی "ریاضی، تجربی و انسانی" علاقه‌مند به شرکت در گروه آموزشی هنر یا زبان‌های خارجه هستند برای هر کدام باید مبلغ ۲۷ هزار و ۵۰۰ تومان دیگر پرداخت کنند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x