کد خبر: ۵۸۸۵۳۲
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۳
تعداد نظرات: ۱ نظر
نماینده شیراز در مجلس با اشاره به اینکه اوایل برجام بعضی افراد به بهانه‌های متفاوت مانع ورود سرمایه به کشور شده‌اند، گفت: اوایل برجام حدود 150 هیأت برای عقد قرارداد به ایران آمدند اما متاسفانه بعضی به دلایلی اجازه انعقاد قرار دادها را ندادند که ای کاش این کار انجام می‌شد.
آفتاب‌‌نیوز :
علی اکبری در گفت و گو با ایلنا  افزود: افرادی که تا روزهای گذشته مخالف برجام بودند اکنون مدعی‌اند چرا برجام به هم خورد.

عضو فراکسیون امید گفت: اگرچه برجام حدود سی و چهار ماه در اختیار کشور ایران بود اما بعضی افراد و مخالفان دولت به دلایل زیاد  اجازه انعقاد قرار‌داد  بسیاری از پروژه‌ها با دیگر کشورها را ندادند.

عضو هئیت رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس بیان کرد: اگرچه حدود 15 کشور در اطراف ما حضور دارند اما متاسفانه نتوانستیم با هیچکدام از آنها روابط خوبی برقرار کنیم. کشوری مانند چین روزانه حدود 1 و نیم میلیارد دلار با آمریکا مراودات  اقتصادی دارد اما در عوض کل مراودات ما با آمریکا به اندازه دو هفته مراودات کشور چین با آمریکا هم  نمی‌رسد.

وی افزود: با توجه به اینکه کشوری مانند آمریکا همواره به دنبال منافع خودش است بنابراین اگر اشتباهی از ما سر زد نباید انتظار سازگاری داشته باشیم.

عضو فراکسیون امید ادامه داد: بنابراین نمی‌توان با تمام دنیا در تضاد بود و در مقابل انتظار داشت همه مطابق دیدگاه‌های ما رفتار کنند.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
مطالب مرتبط
انتشار یافته: ۱
ایران
|
Sweden
|
۲۱:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۷
0
2
کاملان منطقی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x