آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: آفاق نوشت: پس از انتشار اخبار مختلفی درباره سبک زندگی عجیب برخی از هنرمندان که حکایت از اعتیاد، مانوس بودن آنها با حیوانات و اظهار‌نظرهای غیر‌متعارف درباره اصول مذهبی این بار نیز یک هنرپیشه پرکار زن با اقدام به خودکشی خبر‌ساز شد.

برپایه این خبر، این بازیگر، یکی از نقش‌های اصلی سریال قلب یخی را بازی می‌کند.

وی پس از مصرف قرص برنج و مسمویت شدید، اقدام به رگ‌زنی از سه نقطه کرده بود که خوشبختانه با تلاش پزشکان این امر ناکام ماند و شانس زندگی مجدد را یافت.

بنا بر اظهارات کادر معالج این هنرپیشه معروف، وی سابقه هیچ نوع بیماری افسردگی و روانی را نداشته است و گویا مشاجره وی با خانواده‌اش منجر به خودکشی شده است.

این بازیگر به مدت یک روز در یکی از بیمارستان‌های خصوصی غرب تهران بستری بود و علیرغم صلاحدید پزشکان و تنها به دلیل انعقاد قرارداد کاری مهم! با رضایت خانواده و قبل از پایان دوره درمان ترخیص شده است.

گفتنی است، این هنرپیشه جوان علاوه بر مجموعه قلب یخی در سریال‌های «آشپزباشی»، «مرگ تدریجی یک رویا»، «توی گوش سالمم زمزمه كن»، «مسافرخانه سعادت» و ... به ایفای نقش پرداخته است.

مسمومیت با قرص برنج در سال های اخیر به عنوان یک عامل مهم مسمومیت‌های شدید و منجر به فوت، بخصوص در کشور ما محسوب می‌شود.

آمارهای منتش‌شده، حکایت از مشاهده بیش از 124 مورد مسمومیت با قرص برنج در سال‌های اخیر در شهر تهران دارد که غالباً افراد 16 تا 30 را تشکیل می‌دهد.
کد خبر: ۱۳۷۹۸۹
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۰ - ۱۳:۰۳
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x